حضور سومین نماینده خوزستان در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور قطعی شد

اهواز - ایرنا - رییس هیات کشتی خوزستان گفت: فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور با حضور سه نماینده استان برگزار می‌شود.

سیدحسین مرعشیان چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: طبق صحبت هایی که با مسئولان ورزش دانشگاه آزاد اسلامی کشور داشتیم این ارگان در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور آن هم در خوزستان، تیمداری می کند.

وی افزود: بدین ترتیب تیم دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در فصل جدید مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور به عنوان سومین نماینده استان حضور خواهد داشت.

رییس هیات کشتی خوزستان با بیان اینکه پیش از این حضور تیم‌های سینا صنعت ایذه و آریوبرزن بهبهان دیگر نمایندگان استان در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور قطعی شده بود.

وی با بیان اینکه مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور چهارم مهرماه سال جاری قرعه کشی می شود گفت: برای اولین بار شاهد حضور سه نماینده استان در لیگ برتر هستیم که این موضوع نشان از حضور گسترده کشتی گیران استان در سطح کشور است.

مرعشیان در خصوص رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور گفت: این رقابت ها ۱۷ و ۱۸ مهرماه به میزبانی ماهشهر برگزار می شود و خوزستان با ۲ تیم در رقابت ها حضور دارد؛ تلاش می کنیم این رقابت ها را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

۹۸۷۹/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =