۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۳
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83479998
۰ نفر

برچسب‌ها

احضار به کمیته‌انضباطی با واتس‌آپ

تهران - ایرنا - مسئولان فدراسیون جودو با ارسال نامه از طریق واتس‌آپ، رییس هیات خراسان‌شمالی را بدون طی کردن روال اداری برای حضور در جلسه کمیته‌انضباطی احضار کرده‌اند. اقدامی که در نوع خود بی‌سابقه است.

«کوروش خسرویار» با تایید این خبر به ایرنا، گفت: باور کنید خود هم نمی‌دانم به چه دلیل باید در جلسه کمیته انضباطی شرکت کنم.

وی با بیان اینکه نامه حضور در کمیته‌انضباطی از سوی یکی از کارمندان دبیرخانه فدراسیون جودو از طریق واتس‌آپ برایش ارسال شده است، ادامه داد: طبق آیین‌نامه، باید این نامه ۱۵ روز قبل از زمان برگزاری جلسه کمیته‌انضباطی از طریق اداره‌ کل استان به هیات برسد.

خسرویار گفت: با دبیر فدراسیون تماس گرفته و دلیل احضار شدن به کمیته‌انضباطی را جویا شدم که وی ابراز بی ‌اطلاعی کرد و تنها گفت که از او خواسته‌اند تا من را به این جلسه فرابخواند.

رییس هیات جودوی خراسان شمالی ادامه داد: در نامه‌ای رسمی به فدراسیون اعلام کردم که طبق آئین نامه ارسال اینگونه نامه‌ها باید چگونه انجام شود و تفهیم اتهام شود که بتوانم با مستندات در جلسه حاضر شوم. البته فدراسیون هنوز جوابی به نامه من نداده است.

وی افزود: حتی اداره کل ورزش استان خراسان شمالی نیز با ارسال نامه‌ای به دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها به نحوه ارسال نامه از فدراسیون به هیات ما اعتراض کرده است.

خسرویار در پاسخ به این سوال که چرا به جلسه کمیته انضباطی فراخوانده شده است؟ گفت: در ۶ ماه اخیر حتی یک مرتبه در فدراسیون حاضر نشده‌ام و هیچ مصاحبه‌ای هم نداشته ام و نمی‌دانم چرا باید در کمیته انضباطی حاضر شوم.

وی افزود: چند ملی‌پوش در رده سنی نوجوانان و جوانان داریم و از ۲ ملی‌پوش بزرگسالان نیز، «محمد محمدی‌بریمانلو» برای استان خراسان‌شمالی است. دیگر نمی‌دانیم چگونه باید در خدمت جودو باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =