۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۰:۰۰
کد خبرنگار: 863
کد خبر: 83479993
۰ نفر

برچسب‌ها

استقبال رئیس مرکز وکلا از طرح هر مسجد یک حقوقدان

تهران- ایرنا- «علی بهادری جهرمی» رئیس مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه در یادداشتی در اینستاگرام از طرح هر مسجد یک حقوقدان استقبال کرد.

بهادری جهرمی سه شنبه شب در این یادداشت افزود: حمایت رئیس محترم قوه قضاییه از طرح هر مسجد یک حقوقدان که سال‌ها پیش با محوریت سازمان بسیج حقوقدانان و همکاری مرکز وکلای قوه قضائیه و کانون های وکلا آغاز  شده و آیت‌الله رئیسی نیز در قامت رئیس هیأت نظارت مرکز از حامیان آن بودند، نشان از آگاهی کامل او به مزایای آموزشی، تبیینی و ترویجی این طرح ملی دارد.

او ادامه داد: جامعه حقوقی و وکلای کشور باید به این امر به عنوان یک مسئولیت اجتماعی در جهت ایجاد نهضت دانش افزایی حقوقی، توأم با ظرفیتی عظیم به منظور بازسازی و تقویت چهره وکلا در کشور بنگرد.

بهادری جهرمی افزود: بدون شک مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه پیشگامی در اجرای این طرح را وظیفه و تکلیف اجتماعی، صنفی و مدنی خود دانسته و با بهره گیری از ظرفیت عظیم موجود در سطح ملی، نقش‌ محوری خود در آگاهی بخشی عمومی، آموزش حقوق شهروندی و معاضدت و مشاوره حقوقی، فنی و خانوادگی به عموم مردم کشور را ایفا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در اولین گام‌ از اجرایی کردن این طرح ملی، از کلیه وکلا و کارشناسان رسمی مرتبط دعوت می‌کنم با مراجعه به سایت http://judiciarybar.ir/masjed و ‌تکمیل فرم مربوطه، ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری در این طرح ملی، مسجد پیشنهادی خود را جهت ارائه خدمات حقوقی به مردم انتخاب کنند.

بهادری جهرمی تاکید کرد: آموزش، تعیین موضوعات محوری، شبکه سازی تخصصی وکلای عضو طرح و فعالسازی ظرفیت‌های طرح جهت پیگیری حقوقی مطالبات اجتماعی مردم از مراحل آتی اجرایی سازی‌ طرح خواهند بود که کمیسیون آموزش همگانی این مرکز این مأموریت را با جدیت پیش خواهد برد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =