۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۷
کد خبرنگار: 1235
کد خبر: 83479920
۱ نفر

برچسب‌ها

برپایی دوره آموزشی بین المللی مربیان رشته ورزشی والیبال در باکو با حضور ایران

باکو – ایرنا – دوره آموزشی بین المللی مربیان والیبال با حضور جمهوری اسلامی ایران  در مرکز آموزشی فدراسیون والیبال جمهوری آذربایجان برپا شده است.

در این دوره پنج روزه که توسط کمیته بین المللی المپیک با همکاری فدراسیون جهانی والیبال ، کمیته ملی المپیک و فدراسیون والیبال جمهوری آذربایجان برگزار شده ، ۳۰ مربی از جمهوری آذربایجان ، ترکیه ، قزاقستان ، قبرس و یک هیات چهار نفره از ایران شرکت دارند.

"دان ایلیه  گیرلئانو " مدرس رومانیایی فدراسیون جهانی والیبال کار آموزش این مربیان را برعهده دارد.

یاشار جوادی ، محمد اسداللهی  ، حجت فعلی  و  پروانه مهاجری از ایران در این دوره آموزشی بین المللی در باکو شرکت دارند.

هدف از برگزاری این دوره آموزشی، پرورش مربیان بین المللی ، افزایش دانش های نظری ، عملی و فنی مربیان ، توسعه مهارت های فنی ورزشکاران اعلام شده است.

جوادی  کمک مربی تیم ملی نوجوانان ایران  روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا از سطح برگزاری این  دوره آموزشی بین المللی ابراز رضایت کرد و گفت : این برنامه  ورزشی به ارتقای سطح مربیگری  شرکت کنندگان کمک می کند و موجب افزیاش مهارت های  عملی و نظری مربیان می شود که می توانیم دانش های کسب شده را در دوره های آموزشی در کشورمان به کار ببریم .

وی در باره شرایط فعلی والیبال ایران گفت : در حال حاضر والیبال ایران  در سطح جهانی جایگاه خیلی خوبی پیدا کرده است و ما در هر رده سنی حرف برای گفتن داریم و تیم جوانان کشورمان قهرمان جهان شدند.

جوادی افزود: فدراسیون والیبال ایران به پیشرفت این رشته ورزشی و ایجاد زیر ساخت های لازم در این زمینه توجه خاص دارد و بنا بر این  می توان گفت که والیبال ایران آینده خوبی دارد. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =