۲۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۳
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83479910
۰ نفر

برچسب‌ها

اقبالی: استقلال مدعی قهرمانی در لیگ برتر نیست

تهران- ایرنا- مربی اسبق استقلال گفت: با کمال تاسف باید بگویم عملکرد استقلال نشان می‌دهد این تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر فوتبال نیست.

مسعود اقبالی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال همیشه استقلال بود و وقتی این تیم نمی‌تواند عملکرد خوبی از خود در مسابقات لیگ برتر داشته باشد با انتقادات زیادی روبرو می‌شود.

وی افزود: استقلال در برخی از پست‌ها بازیکنان خوبی در اختیار دارد اما باید قبول کنیم فوتبال یک ورزش گروهی است و یک تیم وقتی می‌تواند به موفقیت برسد که همه مجموعه آن هماهنگی کامل با یکدیگر داشته باشند.

مربی اسبق استقلال خاطرنشان کرد: عملکرد استقلال در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان مطلوب نبود. این تیم در استراژی، تاکتیک و برنامه ناموفق بود و به همین دلیل نتوانست به پیروزی برسد.

اقبالی تصریح کرد: استقلال در فاز دفاعی شکننده است و در فاز تهاجمی به جز «مهدی قائدی» که ریز نقش و تکنیکی است چیز خاصی از این تیم تا این جای مسابقات لیگ برتر مشاهده نشده است.

وی تاکید کرد: با کمال تاسف باید بگویم آن چیزی که استقلال نشان داده آن تیمی نیست که بتواند مدعی قهرمانی در لیگ نوزدهم باشد مگر این که در ادامه راه با استقلال فعلی تفاوت‌های زیادی داشته باشد.

پیشکسوت فوتبال در پایان گفت: قضاوت درباره استراماچونی زود است اما او نباید با رفتارهایی که کنار خط طولی زمین ازخود نشان می‌دهد استرس را به تیمش تزریق کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =