گام دوم انقلاب یعنی گام جوانان

تهران-ایرنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خطاب به دانش آموزان تاکید کرد: گام دوم یعنی گام جوانان که باید معارف انقلاب را به هنرمندانه‌ترین نحو ممکن ترویج و از جانب این قشر اتفاق بیفتد چراکه بارگام دوم انقلاب بر عهده جوانان است از رو می‌توانند به زبان جوانانه این موضوعات را جامعه مطرح و قدم مؤثری را در موضوع این گام بردارند.

به گزارش عصر سه شنبه روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، با حضور در آئین اختتامیه سیزدهمین کنگره ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، با تبیین رسالات و وظایف سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: این سازمان باید از اتفاقاتی که در حوزه اسلام و انقلاب می‌افتد حمایت کند و اگر این موضوع در جامعه کمرنگ باشد باید از این سازمان مطالبه کرد و سئوال پرسید.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی باید نقش حمایتی خود را از تبلیغات اسلامی به درستی ایفا کند نه اینکه نام و نشان خود را در سطح جامعه تبلیغ کند.
 حجت‌الاسلام قمی بابیان اینکه شبهاتی که امروز در سطح جامعه مطرح می‌شود معلول اتفاقات مختلف است، گفت: همین چند روز پیش مسئله‌ای درباره ازدواج یک دختر ۹ ساله در شبکه‌های اجتماعی مطرح شد و هم‌زمان سریالی هم با همین مضمون پخش شد که در کنار قرار گرفتن اینها برای مخاطب این موضوع را تداعی می‌کرد که گویا این اتفاق در ایران مرسوم است و آنقدر زیاد است که حالا به رسانه‌ها رسیده است؛ در حالی که واقعاً چنین چیزی آنقدر کمرنگ است که اصلاً به چشم نمی‌آید اما جوری وانمود کردند که انگار مسئله اول جامعه ایران این موضوع است.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خطاب به دانش آموزان، اظهارداشت: گام دوم یعنی گام شما. شما هستید که باید معارف انقلاب را به هنرمندانه‌ترین نحو ممکن ترویج کنید. این باید از جانب شما اتفاق بیفتد و ما در سازمان تبلیغات هم از شما حمایت کنیم چراکه بار گام دوم انقلاب بر عهده شما جوان‌ها است. شما می‌توانید به زبان جوانانه این موضوعات را جامعه مطرح کنید و قدم مؤثری را در موضوع گام دوم انقلاب اسلامی بردارید.

 در ابتدای آئین اختتامیه سیزدهمین کنگره ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان تعدادی از شرکت‌کنندگان سخنان و سؤالاتی خطاب رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مطرح کردند که سخنان ذکرشده پاسخ به سؤالات دانش آموزان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =