سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر: به عنوان مدعی وارد لیگ می‌شویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران با اشاره به توانمندی بازیکنانش گفت: در فصل آینده لیگ با قدرت وارد مسابقات می‌شویم و به عنوان یک مدعی رقابت خواهیم کرد چون به توانایی بازیکنان‌ ایمان دارم.

«محمدرضا اسلامی» در گفت‌وگو با ایرنا، درباره وضعیت آماده‌سازی تیمش برای فصل جدید اظهار داشت: تمرین‌هایمان را برای فصل جدید شروع کرده‌ایم؛ محمد جمشیدی و مایک رستم‌پور ۲ ملی‌پوش ما هستند که یک هفته استراحت می‌کنند و سپس به اردو می‌آیند و آرن داوودی هم با تیم نفت راهی باشگاه‌های آسیا می‌شود اما ما کارمان را با دیگر بازیکنان ادامه می‌دهیم.

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران با اشاره به شرایط خوب بازیکنانش گفت: تمامی بازیکنان با آمادگی کامل و انگیزه‌ای فوق‌العاده وارد تمرین شده‌اند. همه چیز خوب است و از تمرین کردن بازیکنانم رضایت کامل دارم. همه نفرات با تمام انرژی و انگیزه کار می‌کنند.

وی با بیان این مطلب که به طور تقریبی شاکله تیمش را از فصل قبل حفظ کرده، تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم در کنار آماده‌سازی بازیکنان هماهنگی مناسبی هم بین نفرات ایجاد کنیم. البته شاکله تیم از فصل قبل حفظ شده اما بازیکنان جدید که آمده‌اند به طور قطع زمان لازم دارند تا با ما هماهنگ شوند. به امید خدا با شروع لیگ کار با جدیت آغاز می‌شود.

اسلامی درباره بازیکنان جدید تیمش بیان کرد: اصغر کاردوست، محمد اجاقی، آرن داوودی و مایک رستم‌پور نفراتی هستند که این فصل به ما اضافه شده‌اند. محمد ترابی، محمد یوسف‌وند و حامد حسین‌زاده نیز از ما جدا شده‌اند. وحید دلیرزهان با پایان مصدومیتش شرایط خوبی دارد و امسال در لیگ کنار ما خواهد بود.

وی درباره جدایی کیوان ریاعی و رفتنش به شهرداری گرگان نیز گفت: کیوان آسیب‌دیده بود و عمل جراحی کرده و نزدیک به ۴ ماه نمی‌تواند بازی کند. در جریان بازی‌های جام‌جهانی بود که با او صحبت داشتم و قرار بود که با ما باشد. او بازیکن فصل قبل ما بود اما تصمیم گرفت که به شهرداری گرگان برود و امیدوارم موفق باشد.

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر درباره هدف تیمش برای فصل جدید لیگ تاکید کرد: من همیشه به دنبال بهترین نتیجه هستم و این حس را به تیم و همکارانم القا می‌کنم. هیچ وقت به این فکر نمی‌کنم که شرایط تیم حریف چطور است. حتی اگر روی کاغذ هم شانسی نداشته باشم باز هم برای برد وارد زمین می‌شویم چون به بازیکنانم و تلاشی که کرده‌اند ایمان دارم. امسال هم شیمیدر به عنوان یک مدعی وارد لیگ می‌شود. 

اسلامی افزود: برای فصل آینده لیگ نیز همین شرایط پیش‌روی ما است. نه تنها من بلکه همه بازیکنان تلاش می‌کنند و می‌خواهند بهترین نتیجه را کسب کنند. امیدوارم لیگی خوب و پویا هم داشته باشیم تا با تمام توان در آن شرکت کنیم و به هدفمان برسیم. ما بازیکنان ارزشمندی کنارمان داریم که با قدرت تمرین می‌کنند و قطعا در جریان لیگ به چیزی جز شکست دادن حریفان فکر نخواهند کرد.

وی درباره جذب بازیکن خارجی برای تیمش نیز گفت: ما با قدرت لیگ را شروع می‌کنیم و گام‌به‌گام پیش می‌رویم و بر اساس نیاز تیم تصمیم می‌گیریم. مدیریت باشگاه همانند فصل قبل حمایت کامل از تیم دارد و دستمان باز است. اگر نیازی نباشد با همین ترکیب پیش می‌رویم اما اگر احساس نیاز کنیم به طور حتم بازیکن خارجی هم جذب می‌کنیم تا در مراحل حساس تنها به دلیل حضور یک یا ۲ بازیکن خارجی قدرتمند در تیم حریف، زحمت یک فصل بازیکنانم هدر نرود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =