زائران اربعین از پرداخت هزینه‌های اجباری پرهیز کنند

اصفهان- ایرنا- مدیر حج و زیارت استان اصفهان‌ گفت: هزینه خدماتی برای هر زائر اربعین ۲۲ هزار تومان پیش بینی شد که هزینه بیشتر نباید از آن ها اخذ شود.

غلامعلی زادهدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زائران کربلا فقط این مبلغ را بابت بیمه و خدمات درمانی پرداخت می کنند که البته این هزینه در دفاتر زیارتی سه هزار تومان بیشتر است.

وی اضافه کرد:  ثبت نام برای شرکت در پیاده روی اربعین در سامانه سماح انجام می شود و زائران نسبت به سوء استفاده برخی از افراد توجیه باشند.

مدیر حج و زیارت استان اصفهان‌ بیان کرد:  تاکنون۴۴ هزار و ۵۰۰ نفر از مردم استان اصفهان در سامانه "سماح" ثبت‌نام و ۳۹ هزار و ۹۰۰ نفر از آنها ثبت‌نام خود را قطعی کرده‌اند.

وی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای خدمت رسانی به زائران گفت: ستاد اربعین در تمامی شهرستان های استان تشکیل و برنامه ریزی برای حضور در مسیر پیاده روی و اجرای برنامه صورت می گیرد.

وی یادآورشد: ۱۱۰ موکب امسال در عراق توسط مردم استان اصفهان برای خدمت رسانی به زائران دایر می شود که علاقه مندان می توانند نسبت به اخذ مجوز به ستاد عتبات عالیات استان مراجعه کنند.

/۶۰۲۶/۷۱۳۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =