انصاری فرد: تلاش‌های پشت پرده در آستانه شهرآورد جای تامل دارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در آستانه شهرآورد زمزمه‌ها و تلاش‌ها و رایزنی‌هایی در پس پرده شده است که اگر روی دهد، جای تامل بسیار دارد.

«محمد حسن انصاری فرد» اظهار داشت: پرسپولیس برای این فصل اهداف بزرگ خود را دارد و برای آن تلاش می‌کند.

وی افزود:ما به عنوان نماینده هواداران در باشگاه پرسپولیس که محبوب‌ترین تیم آسیا است، حضور داریم. وظیفه خود می‌دانیم، حافظ منافع پرسپولیس و هواداران بوده و پاسخگوی آن‌ها باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد:بی‌تردید همان گونه که تا امروز تلاش کرده‌ایم، ضمن پیگیری خواسته‌های آن‌ها، مانع از تضییع حق و حقوق پرسپولیس و هواداران آن خواهیم بود.

انصاری فرد تصریح کرد: بی‌تردید همان گونه که تا امروز تلاش کرده‌ایم، ضمن پیگیری خواسته‌های آن‌ها، مانع از تضییع حق و حقوق پرسپولیس و هواداران آن خواهیم بود.

وی تاکید کرد: اگر شرایط به سمت و سویی برود که شرایط عادلانه برای رقابت وجود نداشته باشد رک و راست همه مسایل رخ داده و نقدهای خود و نظرات هواداران  را به طور شفاف  بیان خواهیم کرد و منتظر پاسخ قانع کننده از مراجع ذیربط خواهیم ماند.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت: در آستانه شهرآورد زمزمه‌ها و تلاش‌ها و رایزنی‌هایی در پس پرده  شده است که اگر روی دهد، جای تامل بسیار دارد. امیدوارم این‌ها همه حرف‌ها و گمانه زنی‌های بی اساس باشد و تصمیمات غیر منتظره و عجیب گرفته نشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =