مدیرعامل باشگاه قشقایی: مشکل مالی منجر به جدایی سرمربی تیم شد

شیراز-ایرنا- مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز با اشاره به پذیرفتن استعفای رضا عنایتی سرمربی این تیم، گفت: مشکل مالی باشگاه منجر به جدایی سرمربی تیم شد.

روح الله نجف پور سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دیگر امکان نداشت که بتوانیم با وعده سرمربی تیم  و حتی بازیکنان را حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: از اینکه سرمربی ارزشمند و با اخلاق  تیم را از دست داده ایم بسیار ناراحت هستیم و رضا عنایتی کار بسیار بزرگی کرد که استعفا داد چرا که می توانست پای حق و حقوق خود بایستد و برای باشگاه مشکل ایجاد کنند از این رو حرکت او قابل تقدیر است.

نجف پورافزود: رضا عنایتی با همه ناملایمات  در این مدت ساخت  و با یک حرکت جوانمردانه از باشگاه جدا شد.

وی گفت: باشگاه قشقایی برای این فصل ۱۲ میلیارد تومان  بودجه در نظر گرفته است و قرار شد که مسئولان استان نیز ۳۰ تا ۴۰ درصد کمک کنند که تاکنون محقق نشده است.

مدیرعامل باشگاه قشقایی با اشاره به اینکه پیش از شروع مسابقات ما بدهی سنگینی که بیش از ۲ میلیارد تومان بود به مالک برق جدید شیراز پرداخت کردیم و توانستیم پنجره نقل و انتقال باشگاه را باز کنیم .

وی افزود: پیش از شروع مسابقات در دو مرحله اردوی تدارکاتی  برگزار کردیم و متقبل هرینه سنگینی شدیم و مقرر شد مسئولان استان در نشستی که با آنها داشتیم پیش از شروع فصل کمک کنند و هم اینک مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان نیز کمک شده است که با وعده ها تفاوت زیادی دارد .

نجف پور در مورد عدم نتیجه گیری تیمش نیز گفت: ما شروع فصل تیم مس کرمان یکی از مدعیان را شکست دادیم اما چهار بازیکن اصلی ما مصدوم شدند که این امر موجب شد نتایج خوبی نگیریم .

وی گفت: با بازگشت بازیکنان مصدوم حتما در ادامه نتایج بهتری خواهیم گرفت و ما نیز با دلگرمی  که مسئولان استان درابتدای  فصل دادند بازیکنان بسیار خوبی به خدمت گرفتیم  تا بتوان به لیگ برتر صعود کرد.

مدیرعامل باشگاه قشقایی افزود: با حامیان مالی مختلفی در حال مذاکره هستیم تا مشکل مالی را برطرف کنیم و  فعلا با مهدی فروردین که کار بزرگی کرد به عنوان سرمربی کار را دنبال خواهیم کرد .

تیم قشقایی شیراز هم اینک در لیگ دسته یک فوتبال کشور پس از انجام پنج بازی با چهار امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول به لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ صعود خواهد کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم به دسته دوم سقوط خواهند کرد

۹۶۰۰ / ۲۰۲۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =