۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۶
کد خبرنگار: 1162
کد خبر: 83479494
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار و یکی از کارکنان شهرداری بانه دستگیر شدند
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا – معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان با اشاره به دستگیری شهردار و یکی از کارکنان شهرداری بانه گفت: این افراد از دو روز پیش توسط سازمان بازرسی به سبب برخی تخلف‌های مالی دستگیر شده‌اند.

شهرام ملکی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این افراد در راستای تحقق شعار شفاف سازی، رسیدگی و برخورد با تخلف‌های اداری از سوی مراجع قانونی دستگیر شدند اظهار کرد: این اقدام در نتیجه تشدید بازرسی‌های دوره فنی، شهرسازی، مالی و اجرایی و محرز شدن برخی اشتباه‌ها انجام شده است.

وی اضافه کرد: طرح تشدید بازرسی‌ها از سال گذشته آغاز و تاکنون چند دوره از همه شهرداری‌های استان بازرسی انجام شده و این طرح همچنان در مدیریت‌های شهری (شهرداری و شوراهای اسلامی شهر) ادامه دارد.

ملکی یادآور شد: استانداری کردستان در این راستا همکاری تنگاتنگی با اداره کل بازرسی استان دارد و با محرز شدن اشتباه‌ها ابتدا با صدور اخطار به دنبال رفع آن است و در صورت احراز تخلف از مجاری قانونی اقدام به برخورد با متخلفان می‌کند.

معاون استاندار کردستان در خصوص جزییات پرونده شهردار بانه و یکی از کارکنان این شهرداری گفت: پرونده این افراد اکنون در اداره کل بازرسی برای رسیدگی به تخلف‌های مالی در حال بررسی است و به محض مشخص شدن وضعیت، جزییات آن اطلاع رسانی می‌شود.

۷۳۴۹ / ۳۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =