۱۱ میلیارد ریال وسایل ورزشی به مدارس مازندران اهداء شد

ساری - ایرنا - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران از ارسال ۱۱ میلیارد ریال وسایل ورزشی به مدارس این استان در قالب طرح کاروان مهر با نشاط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مازندران، این وسایل شامل انواع توپ‌های ورزشی فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال، انواع راکت‌های بدمینتون و تنیس روی میز، حلقه‌های هولاهوپ، طناب، مخروط و دیگر وسایل ورزشی بوده است که همزمان با شروع سال تحصیلی جدید به همه شهرستان ها و مناطق تابعه استان ارسال شد.

سید علی ساداتی با اعلام این که کاروان ورزشی ، بهداشتی آموزش وپرورش تحت عنوان کاروان مهر با نشاط به تمامی مناطق ۳۲ گانه استان اعزام شد، توضیح داد: اقلام ورزشی باهدف برابری آموزشی و در راستای ایجاد شادی و نشاط وتوسعه تربیت بدنی توزیع شد و اولویت اصلی هم توزیع این وسایل مدارس دخترانه خصوصا ابتدایی بوده است.

بر اساس آمارهای رسمی برای سال تحصیلی جدید بیش از ۵۳۵ هزار دانش آموز در مدارس مازندران ثبت نام کرده اند و تاکنون مشخصات ۹۷ درصد از این تعداد در سامانه سناد ثبت شده است که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۴۷۵ دانش آموز برای مقطع متوسطه دوم ، ۱۲۱ هزار و ۵۶۷ دانش آموز در مقطع متوسطه اول ، ۲۶۳ هزار و ۴۸۷ دانش آموز در شش پایه ابتدایی و ۳۳ هزار و ۸۲۲ نوآموز ( پیش دبستانی ) هستند.

  ۹۹۱۹/۱۶۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =