۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۶
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83479379
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس جدید هیات بسکتبال استان قزوین انتخاب شد

قزوین – ایرنا – حمیدرضا خانپور روز سه شنبه با کسب ۱۷ رای برای چهار سال به عنوان رییس جدید هیات بسکتبال استان قزوین برگزیده شد.

مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال استان قزوین با حضور امین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال ایران، عباس علایی مقدم مدیر کل ورزش و جوانان استان و سایر اعضای مجمع در اداره کل ورزش و جوانان قزوین برگزار شد.

خانپور تنها نامزد این مجمع انتخاباتی بود که با کسب ۱۷ رای به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.

وی در این مجمع گفت:برقراری ارتباط میان صنعت و ورزش یکی از اهداف حضور من در این هیات است و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت واحدهای خدماتی، صنعتی و تولیدی برای کمک به ورزش به ویژه بسکتبال بهره ببریم.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ادامه داد:نگاه ویژه به بخش استعدادیابی و آموزش، برگزاری لیگ‌های داخلی پایه، نوجوان و جوانان، ارتقای درجه داوران و مربیان بسکتبال استان، کمک به تیم لیگ برتری شهرداری قزوین، تجهیز دفتر هیات بسکتبال، احداث خوابگاه مناسب، برنامه ریزی برای احداث زمین سه به سه در قزوین، کمک به هیات‌های شهرستانی، حمایت از ورزشکاران قهرمان و نخبه استان، برگزاری مسابقات به مناسبت‌های مختلف، میزبانی مسابقات ملی و ... از جمله برنامه‌های ما در این سمت است.

وی گفت:به مباحث کارشناسی اعتقاد ویژه داشته و انتقاد پذیر هستیم و به کسانی که نقدهای صحیح با راهکار ارایه دهند جایزه پرداخت خواهیم کرد.

۶۱۰۱