اقتدار نیروهای مسلح مانع بروز جنگ شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان تیپ ۲۳۰، اقتدار نیروهای مسلح را مانع اصلی وقوع جنگ دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم «محمد اکرمی نیا» روز سه‌شنبه در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۲۳۰ با تشریح اوضاع سیاسی ایران و خاورمیانه و شرایط برجام گفت: بعضی‌ها برجام را مانع جنگ می‌دانستند ولی این اقتدار و قدرت نیروهای مسلح بود که مانع بروز جنگ شد.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها می‌دانند که اگر ضربه اول را بزنند، ضربه دوم را متحمل می‌شوند که خسارات سنگینی را بر آن‌ها وارد می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا بیان کرد: بعد از جنگ جهانی، آمریکا و شوروی دو قدرت اصلی جهان بودند، به‌طوری‌که در آن زمان به جنگ بین آن‌ها جنگ نرم می‌گفتند.

سرتیپ اکرمی‌نیا تصریح کرد: از زمان جنگ جهانی دوم تا زمان فروپاشی شوروی، با توجه به منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی)، امروزه قدرت به دو قطب اسلامی استکباری تقسیم می‌شود که خود آمریکا نیز به این امر و سخن رهبری اعتقاد دارد.

وی ادامه داد: به همین جهت می‌خواهند تحت فشار حداکثری، قدرت را از کشور ایران بگیرند و مردم ایران را با چند مؤلفه در منگنه بگذارند. ۱ تحریم اقتصادی،  ۲ تحریم سیاسی، ۳ تحریم نظامی.

امروز ایران، رقیب آمریکا در جهان به حساب می‌آید

سرتیپ دوم اکرمی‌نیا با اشاره به جایگاه مهم نیروهای مسلح کشور در معادلات منطقه گفت: امروز ایران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به درجه‌ای از قدرت در جامعه بین‌الملل رسید که رقیب آمریکا در جهان به‌حساب می‌آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =