اهدای ۲۸۰ بسته لوازم‌ التحریر به مددجویان بهزیستی میاندوآب

مهاباد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی میاندوآب گفت: ۲۸۰ بسته پوشاک و لوازم‌ التحریر در آستانه سال تحصیلی جدید به دانش‌آموزان تحت پوشش این نهاد از سوی خیران اهدا شد.

علی کریمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقلام شامل کیف، کفش، نوشت‌افزار و پوشاک مدرسه است که مثل گذشته با مساعدت خیران نیک‌اندیش در اختیار دانش‌آموزان تحت حمایت بهزیستی میاندوآب قرار گرفت تا آنان نیز مثل سایر دانش‌آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید کمبودی در این زمینه نداشته باشند.
وی بیان کرد: ارزش این هدایا ۲۸۰ میلیون ریال بود که ۲۴۰ میلیون ریال آن از سوی مدیریت یکی از آزمایشگاه‌های پزشکی این شهرستان تامین شده‌است.
کریمی با اشاره به اینکه ۲۵۰ دانش‌آموز توانبخشی زیر پوشش بهزیستی میاندوآب قرار دارند، گفت: علاوه بر این ۱۷۰ دانش‌آموز نیز که خانواده‌های آنان زیر چتر حمایتی بهزیستی این شهرستان قرار دارند تحت پوشش این اداره هستند.

وی اضافه کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید از خیران و اقشار مختلف مردم انتظار می‌رود دانش‌آموزان تحت پوشش این سازمان را فراموش نکرده و به صورت نقدی و جنسی کمک‌های خود را در اختیار بهزیستی قرار دهند تا پیش از آغاز سال تحصیلی به دست این دانش‌آموزان برسد.

پنج هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۲ هزار نفر تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان میاندوآب هستند.

۹۸۷۱/۶۱۸۵

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =