وزیر نیرو پست ۶۳کیلوولت سفیددشت بروجن را بهره‌برداری کرد

شهرکرد- ایرنا- وزیر نیرو در سفر به چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه پست ۶۳کیلوولت سفیددشت شهرستان بروجن را بهره برداری کرد.

به گزارش ایرنا، رضا اردکانیان در سفر به چهارمحال و بختیاری در سومین برنامه کاری خود پست ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی سفیددشت بروجن را به بهره‌برداری کرد که این طرح با اعتباری افزون بر ۲۳ میلیارد تومان دارای یک ترانس ۴۰ مگاولت آمپر و ۶ فیدر خروجی است و به منظور تامین برق منطقه و افزایش پایداری شبکه توزیع به بهره برداری رسید.

وزیر نیرو همچنین پس از بهره برداری از این پست ، ۷۷ طرح توزیع برق چهارمحال و بختیاری شامل برق‌رسانی روستایی، افزایش ظرفیت پست‌های توزیع، بهینه‌سازی شبکه و تبدیل سیم به کابل خودنگهدار، نصب کنتورهای هوشمند، توسعه شبکه فشار ضعیف و متوسط و توسعه شبکه روشنایی شهری و روستایی را با اعتباری افزون بر ۲۴.۵ میلیارد تومان به صورات همزمان بهره‌برداری کرد.

همچنین عملیات احداث ۷۳ پروژه برقی با اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد تومان شامل شامل برق‌رسانی به روستاهای فاقد برق استان، بهینه‌سازی شبکه و تبدیل سیم به کابل خودنگهدار، افزایش ظرفیت پست‌های توزیع در استان با حضور وزیر نیرو آغاز شد.

در آیین بهره برداری از این طرحها استاندار چهارمحال و بختیاری، نماینده شهرستان بروجن و نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی دیدگاه های خود را در خصوص طرحهای برقآبی استان ارائه کردند.

با حضور وزیر نیرو تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان فارسان بهره‌برداری شد و وزیر از طرح انتقال آب بن به بروجن از طریق بالگرد دیدن کرد.

۲۰۹۷ 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =