۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۹
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83479348
۰ نفر

برچسب‌ها

 اسرائیل گذرگاههای غزه و کرانه باختری را مسدود کرد

قدس اشغالی- ایرنا- رژیم صهیونیستی همزمان با برگزاری انتخابات پارلمانی در فلسطین اشغالی، گذرگاههای غزه و کرانه باختری را مسدود اعلام کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد، ضمن مسدود بودن گذرگاههای مزبور، کرانه باختری از صبح امروز تا نیمه شب کاملا بسته خواهد بود.

بیش از شش میلیون رای دهنده صهیونیستی در 10هزار و 788 مرکز رای گیری به پای صندوق های رای می روند تا از بین 29 نامزد فهرست انتخابات پارلمانی یک نفر را انتخاب کنند.

مراکز رای گیری هفت صبح امروز به وقت محلی گشایش یافت و تا ساعت 10 شب باز خواهد بود. در شهرک های کوچک با جمیعت کمتر از 350 نفر واجد شرایط رای دادن، مراکز انتخاباتی صبح یک ساعت با تاخیر گشایش یافت و ساعت هشت شب نیز تعطیل خواهد شد.

انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی هر چهار سال یک بار برگزار می شود و در آن حدود مجموع ۴۰ حزب با هم رقابت می کنند و حزب دارای اکثریت مطلق یا ائتلافی از احزاب، نخست وزیر را معرفی می کند.

انتخابات پارلمانی در حالی برگزار شده است که شش ماه پیش نیز انتخابات مشابه برگزار شد اما نتانیاهو به دلیل ناتوانی در تشکیل کابینه ، پارلمان را منحل کرده و از انتخابات مجدد زودهنگام خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =