۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83479181
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش مشق مهر و دستان پرمهر خیران زنجانی

زنجان - ایرنا - در آستانه سال تحصیلی پویش "مشق مهر" تهیه نوشت افزار برای کودکان نیازمند تحت پوشش بهزیستی این استان آغاز شده و مشارکت خیران زنجانی می‌تواند کمبودهای این بخش را برطرف کند.

معاون مشارکتهای مردمی، اشتغال و مراکز غیردولتی اداره کل بهزیستی استان زنجان  روزسه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: این پویش برای دومین سال است که همزمان در سراسر کشور در مراکز و موسسه های تحت پوشش بهزیستی  در حال برگزاری است.

نعمت ملکی گفت: این طرح از نیمه شهریور سال جاری آغاز شده که تا ۱۰ مهر ادامه دارد  و شهروندان زنجانی میتوانند کمک های نقدی خود را با استفاده از سامانه مشارکت های مردمی از طریق شماره گیری کد #۳۰۰*۷۳۳* از طریق تلفن همراه و  به شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۱۰۱۰۳۲۱۸۰۶ واریزکنند.

به گفته این مسئول،  کمکهای جمع آوری شده در این پویش ملی در قالب بسته های آموزشی از جمله کیف، کفش، نوشت افزار و لباس برای دانش آموزان نیازمند خریداری و توزیع می شود.

وی اضافه کرد: مستمری مددجویان  تمامی زندگی روزمره را پاسخگو نیست و بر این مبنا برگزاری این پویش می تواند نیازهای دانش اموزان تحت پوشش را تامین کند  و علاوه بر آن می تواند کمک‌های مردمی را نیز به دست نیازمندان برساند.

این مسئول ادامه داد: خیران می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود در قالب نوشت افزار  مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند و تحت پوشش بهزیستی به ادارات بهزیستی در سطح استان  تحویل دهند که این  اقلام قبل از شروع سال تحصیلی به  گروههای هدف داده می شود.

وی  یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌ گرفته  کمک‌های جمع‌آوری‌شده در اسرع وقت در اختیار دانش‌آموزان نیازمند شناسایی ‌شده قرار خواهد گرفت،

 هم اکنون ۲۳ هزار نفر تحت پوشش بهزیستی استان زنجان هستند.

۹۶۴۶/۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =