سرمربی فوتبال نوجوانان مالدیو: بازی با ایران سخت است

همدان- ایرنا- سرمربی تیم ملی نوجوانان مالدیو معتقد است: بازی با تیم ملی کشورمان به نسبت فلسطین و افغانستان سخت تر است.

محمد نظام (Mohamed Nizam) روز سه شنبه در نشست خبری تیم های گروه سوم دور مقدماتی فوتبال نوجوانان آسیا در همدان اظهار داشت: بازی های سختی در پیش داریم اما بازی با ایران به خاطر برتری در بازی های خانگی به مراتب دشوارتر از سایر حریفان است.

وی اضافه کرد: تمرین آماده سازی و تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشته ایم و نقاط ضعف و قوت تیم را برطرف ساخته ایم تا با آمادگی مطلوب راهی همدان شویم.

نظام با اشاره به میزبانی همدان در دور مقدماتی گروه سه فوتبال نوجوانان آسیا گفت: چندین بار همراه با تیم ملی مالدیو به تهران سفر کرده ام اما برای نخستین بار است که همدان می آیم و به نظر شهری زیبا با مردمان با فرهنگ و امکانات مطلوب است.

وی پیرامون ارتفاع بیش از ۲ هزار متری همدان از سطح دریا گفت: با برگزاری اردوی تدارکاتی در قطر و نیز تمرین چند جلسه ای در همدان به خوبی با این موضوع تطبیق پیدا کرده ایم و بهانه ای از این بابت نداریم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان مالدیو افزود: تمرکز ما برای بردن در هر سه بازی است و می خواهیم از این گروه صعود کنیم.

وی پیرامون شکست این تیم در بازی دوستانه مقابل چین گفت: نتیجه در بازی های تدارکاتی اهمیتی ندارد و مهم بازی های رسمی است.

نظام با اشاره به برنامه ریزی فدراسیون مالدیو برای رده های سنی پایه گفت: هم اکنون آکادمی فوتبال رده های سنی زیر ۱۶ تا زیر ۱۲ سال را شکل داده ایم و اهداف بلندی را دنبال می کنیم.

وی تنها مشکل رده های سنی پایه را مسائل مالی دانست و گفت: از مقامات ای اف سی و فیفا می خواهیم تا بابت اعزام تیم های ملی رده های پایه کشورهای آسیایی حمایت مالی داشته باشند.

مسابقات گروه سوم از مرحله مقدماتی فوتبال قهرمانی زیر ۱۶ سال آسیا از ۲۷ تا ۳۱ شهریور ماه جاری به میزبانی شهر همدان برگزار می‌شود.

بر اساس قرعه کشی انجام شده تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در گروه سوم مسابقات میزبان تیم‌های افغانستان، فلسطین و مالدیو است.

برترین تیم‌های ۱۱ گروه این مسابقات به صورت مستقیم راهی مرحله نهایی می‌شوند و از میان برترین تیم‌های دوم گروه‌ها نیز، چهار تیم به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =