فنی و حرفه‌ای به دانشجویان غیرایرانی دانشگاه فردوسی آموزش می‌دهد

تهران- ایرنا- دانشگاه فنی و حرفه ای با امضای تفاهم‌نامه همکاری با فردوسی مشهد به دانشجویان غیرایرانی این دانشگاه آموزش های مهارتی و همچنین استفاده از امکانات آموزشی ارائه می کند.

مهارت‌آموزی به دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد توسط دانشگاه فنی حرفه‌ای، آموزش زبان فارسی به دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فنی حرفه‌ای  و استفاده از ظرفیت‌های دو طرف در بخش‌های آزمایشگاهی، کتابخانه، رفاهی، اعضای هیأت علمی به ویژه برای دانشجویان و مهمانان بین‌المللی از جمله محورهای این تفاهم نامه است.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه فنی و حرفه ای، در مراسم امضای این تفاهم‌نامه محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد اهمیت تفاهم‌نامه را همکاری دانشگاه فردوسی مشهد با دانشگاه فنی و حرفه‌ای در امور مربوط به فارسی آموزی و گسترش و دیپلماسی علمی دانست و  دیگر ظرفیت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای را بستری مناسب برای مهارت‌آموزی دانشجویان بین‌الملل دانشگاه فردوسی مشهد عنوان کرد.

ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز با تاکید بر فعالیت های دانشگاه فردوسی مشهد در امور بین‌الملل، همکاری دو دانشگاه را باعث هم‌افزایی دو طرف در خصوص همکاری‌های علمی بین‌المللی بیان کرد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =