جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله: ملت ایران فریب دشمن را نمی‌خورد

بجنورد- ایرنا- جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: دشمن تصور می‌کند با روش‌های مختلف می‌تواند ملت ایران را فریب دهد اما سخت در اشتباه است، زیراکه مردم ایران به همه ترفندهای استکبار جهانی هشیار شده‌اند.

به گزارش ایرنا،  سردار سرتیپ اسماعیل کوثری روز سه شنبه در آیین گرامیداشت یادواره ۱۹ شهید یگان ویژه خراسان شمالی اظهار داشت: بطور قطع قلدری و زورگویی و زیاده‌خواهی دشمنان نمی‌تواند خللی در اراده ملت ایران برای مقابله با استکبار ایجاد کند.

وی گفت: مجاهدین فی سبیل الله آنچنان محکم پای آرمان های نظام ایستاده و حلقه مقاومتی تشکیل داده اند که هیچ دشمنی امکان ورود به آن را ندارد.

سردار کوثری اظهار داشت: امروز دشمن بیش از گذشته عصبانی است و بخاطر همین هر روز به دنبال توطئه و دسیسه چینی علیه نظام است.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله با تاکید بر ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و عمل به وصیت نامه آنها، خاطرنشان کرد: اگر جان فشانی شهدا نبود نظام جمهوری اسلامی با این همه توطئه که هر روز علیه کشور انجام می شود نمی توانست پایدار بماند.

وی اظهار داشت: دشمن با افکار شیطانی خود می خواهد اداره تمام جهان را در دست بگیرد،  وقتی نظام جمهوری اسلامی از آنها تبعیت نمی کند از هر راهی برای به زانو درآوردن  ملت ایران استفاده می کند؛ غافل از اینکه ملت همیشه پشتیبان نظام و رهبری بوده و می ماند.

فرمانده تیپ یگان ویژه تهران نیز در این آیین با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در استان هایی که بیش از ۱۰ شهید یگان ویژه دارند، یادآور شد: تا امروز این مراسم در ۱۱ استان کشور برگزار شده است.

سرتیپ دوم سعید مطهری زاده هدف از برگزاری این آیین را زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا دانست و گفت: تمام داشته های امروز ما و استقلال و جاودانگی کشور و اقتدار در منطقه به برکت خون شهدا و استواری خانواده آنها است.

فرمانده یگان ویژه انتظامی خراسان شمالی نیز در ادامه با اشاره به تلاش دشمنان برای فاصله انداختن بین مردم و نظام، خاطرنشان کرد: مردم ما بکارگیری پیام شهدا را که همانا دینداری و استکبارستیزی است همواره در اولویت اصلی مسیر خود قرار داده اند.

سرهنگ حسن رودباری آملی افزود: در این دوره پر فراز و نشیب و مشکلات و مسائلی که دشمن ناجوانمرادنه به کشور ما تحمیل کرده نباید از رسالت تاریخی شهدا برای سربلندی نظام غافل شد.

این آیین با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و جمعی از خانواده این شهدا در محل سالن ایثار بجنورد برگزار شد.

ط/ ۶۰۴۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =