۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۵
کد خبرنگار: 931
کد خبر: 83478967
۱ نفر

برچسب‌ها

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال، جدال نفس‌گیر برای تیم‌های اصفهانی

اصفهان- ایرنا- هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتسال با برگزاری هفت دیدار به صورت همزمان روز چهارشنبه در حالی آغاز می‌شود که دو تیم اصفهانی گیتی‌پسند و هایپر شاهین شهر با مس سنگون تبریز و شاهین کرمانشاه جدالی نفس‌گیری خواهند داشت.

تیم "گیتی‌پسند اصفهان" فردا چهارشنبه در هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور به مصاف میزبان تبریزی خود "مس سنگون تبریز" و نایب‌ قهرمان فصل گذشته میرود و تیم "هایپر شاهین‌شهر" با میهمان خود "شاهین کرمانشاه" رو در رو می شود.

سرخ‌پوشان گیتی پسند هفته گذشته با نتیجه تساوی سه بر سه مقابل فرش آرا متوقف شدند و مس سنگون نیز که میهمان شاهین کرمانشاه بود و با نتیجه ۲ بر یک برنده شد.

گیتی‌پسند با ۶ برد، ۵ تساوی و تنها یک شکست و تفاضل گل +۱۶ و کسب ۲۳ امتیاز در رده اول جدول رده‌بندی قرار دارد و نزدیکترین تعقیب کننده این تیم با همین امتیاز، سن‌ایچ ساوه با ۷ برد، ۲ مساوی و ۳ باخت و تفاضل گل +۱۳ است. 

مس سنگون تاکنون ۵ پیروزی کسب و با ۸ بازی و  ۱۶ امتیاز در رده ۶ رقابت ها قرار دارد. یادآوری می شود این تیم ۴ بازی کمتر از حریف اصفهانی خود دارد.

شاگردان حمید بی‌غم سرمربی گیتی پسند که هفته گذشته در اصفهان به تساوی رسیدند، امیدوارند با پیروزی در دیدار مقابل مس سنگون همچنان صدرنشین جدول رقابت ها باقی  بمانند و این در حالی که هایپر شاهین‌شهر دیگر نماینده اصفهانی در شاهین شهر بدنبال پیروزی مقابل تیم شاهین کرمانشاه است تا به این وسیله بتواند از پایین جدول فاصله بگیرد.

شاگردان مهدی مصطفوی سرمربی هایپر شاهین شهر  که در ۲ بازی قبلی خود تنها ۲ پیروزی کسب کرده و پنج تساوی و پنج شکست در کارنامه دارد پس از سه شکست پی در پی  و بدنبال آن  ۲ تساوی در هفته  گذشته با نتیجه یک بر صفر  مقابل ارژن پیروز شدند. شاهین کرمانشاه هم که میزبان مس سونگون بود با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

هایپر با ۱۱ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفته است؛ شاهین کرمانشاه نیز ۱۰ امتیازه است و  در رده دوازدهم قرار دارد.

هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتسال کشور با برگزاری ۷ دیدار به صورت همزمان از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه آغاز می شود.

جدول کامل مسابقات:

فوتسال لیگ برتر
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ گیتی‌پسند ۱۲ ۶ ۵ ۱ ۴۵ ۲۹ ۱۶ ۲۳
۲ سن‌ایچ ساوه ۱۲ ۷ ۲ ۳ ۳۸ ۲۵ ۱۳ ۲۳
۳ فرش‌آرا ۱۲ ۵ ۵ ۲ ۲۹ ۲۳ ۶ ۲۰
۴ ستارگان ورامین ۱۲ ۶ ۱ ۵ ۳۱ ۳۸ ۱۹
۵ سوهان محمدسیما قم ۱۰ ۵ ۳ ۲ ۲۶ ۱۸ ۸ ۱۸
۶ مس سونگون ۸ ۵ ۱ ۲ ۳۰ ۱۶ ۱۴ ۱۶
۷ شهروند ساری ۱۲ ۴ ۴ ۴ ۳۷ ۳۸ ۱۶
۸ حفاری اهواز ۱۰ ۴ ۳ ۳ ۲۵ ۲۸ ۱۵
۹ اهورا بهبهان ۱۲ ۴ ۲ ۶ ۳۹ ۴۲ ۱۴
۱۰ مقاومت البرز ۱۱ ۴ ۲ ۵ ۲۷ ۳۱ ۱۴
۱۱ هایپرشهر شاهین‌شهر ۱۲ ۲ ۵ ۵ ۲۴ ۳۳ ۱۱
۱۲ شاهین کرمانشاه ۱۲ ۲ ۴ ۶ ۲۵ ۲۹ ۱۰
۱۳ آذرخش بندرعباس ۱۱ ۲ ۳ ۶ ۱۷ ۳۱ -۱۴ ۹
۱۴ ارژن شیراز ۱۲ ۲ ۲ ۸ ۲۴ ۳۶ -۱۲ ۸

۳۰۸۰/۶۰۲۶/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =