۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۳
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83478903
۰ نفر

برچسب‌ها

تعرفه برق با حذف قبض کاغذی تغییر نمی‌کند

بیرجند - ایرنا - معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه با حذف قبض کاغذی هیچ گونه تغییری در نحوه محاسبه و تعرفه برق مشترکان رخ نداده است گفت: با اجرای این برنامه فقط قبض پیامکی و الکترونیکی جایگزین قبض کاغذی شده است.

محسن بخشایی روز سه‌شنبه در این باره به شروع فرایند ثبت اطلاعات مشترکان به منظور حذف قبض کاغذی برق از سه ماه قبل در استان اشاره کرد و افزود: براساس آخرین بررسی صورت گرفته تاکنون از بین ۳۶۸ هزار مشترک برق بیش از ۳۴۷ هزار مشترک اطلاعات خود را در سامانه مربوطه ثبت کرده‌اند.

وی گفت: در این میان حدود ۲۱ هزار مشترک در استان هنوز اطلاعات خود را در این سامانه ثبت نکرده‌اند که این تعداد مشترک نیز می‌توانند در اسرع وقت با ارسال شناسه قبض خود به شماره ۵۰۰۰۱۶۰۰۰۰ اطلاعات خود را در سامانه طرح ملی قبض سبز ثبت کنند تا پس از این قبوض خود را به صورت پیامکی و الکترونیکی دریافت کنند.

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هیچ تغییری در نحوه محاسبه، مالیات، عوارض و سایر جزئیات قبض نیز رخ نداده است و رویه محاسبه هزینه برق مشترکان کماکان مانند قبل است بیان کرد: پس از حذف قبوض کاغذی صورت حساب مشترکان از طریق پیامک برای آنها ارسال و در آن به صورت خلاصه مبلغ قبض، تاریخ پرداخت و شناسه قبض وجود دارد.

بخشایی اظهار داشت: در پیامک‌های ارسالی لینک مورد نیاز برای پرداخت مستقیم قبض اضافه شده و مشترکان برای اطلاع از جزئیات قبوض خود مانند کم‌باری، پرباری، ضرایب خاص و ساختار تعرفه می‌توانند با استفاده از گوشی‌های هوشمند و اتصال به اینترنت و لینک پیش‌بینی شده و یا با مراجعه به سایت‌ این  شرکت‌ به نشانی www.skedc.ir اصل قبض خود را دریافت کنند.

۹۸۹۳* ۶۰۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =