۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۹
کد خبرنگار: 980
کد خبر: 83478598
۰ نفر

برچسب‌ها

امنیت آذربایجان‌غربی در کشور بی‌نظیر است

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: ضریب امنیت موجود این استان، در کشور بی‌نظیر است که این امر می‌تواند زمینه توسعه همه‌جانبه منطقه را فراهم کند.

سردار حبیب شهسواری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به امنیت موجود، هر کسی بخواهد در آذربایجان غربی سرمایه‌گذاری کند، ما آن را تضمین می‌کنیم.

وی ادامه داد: از نظر امنیت هیچ مشکلی در آذربایجان غربی وجود ندارد و بعضی‌ها که معتقد به نبود امنیت در این استان هستند، باید توجه داشته باشند که شاخصه های امنیتی در این منطقه بسیار بهتر از دیگر نقاط کشور است.

وی بیان کرد: رسانه‌ها نیز می‌توانند در این رابطه نقش بسیار خوبی را ایفا کرده و مشوق سرمایه گذاری از طریق انعکاس امنیت موجود در استان باشند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس مردم این استان با جان و دل از امنیت مرزها دفاع کرده و شهدای زیادی را در این راه تقدیم انقلاب اسلامی کردند که این امر عاملی در ارتقای شاخص های امنیتی است.  

آذربایجان غربی، استانی مرزی با ۸۶۷ کیلومتر مرز مشترک با ترکیه، عراق و نخجوان است که با وجود تهدیدهای امنیتی زیاد، مشکلی از این لحاظ طی سال های اخیر در استان وجود نداشته است.

۶۰۰۹/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =