۴ مامور انتظامی بزمان در درگیری با اشرار مسلح مجروح شدند

زاهدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۴ نفر از ماموران نیروی انتظامی بزمان در درگیری با اشرار مسلح در مسیر بزمان - ریگان مجروح شدند.

محسن‌گل محمدی روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اشرار مسلح دوشنبه‌شب در مسیر بزمان به ریگان چهار نفر از ماموران انتظامی بزمان را مجروح کردند.
وی بیان کرد: اشرار مسلح پس از تیراندازی به سمت ماموران انتظامی با یک دستگاه خودروی سواری از محل حادثه متواری شدند.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت:با توجه به شیوع سرقت‌های مسلحانه در مسیر بزمان، تیم‌های متعددی از نیروی انتظامی ایرانشهر در چند ماه اخیر در محور مربوطه مستقر شده بودند و همین امر باعث کاهش چشمگیر آمار سرقت‌های مسلحانه و ایجاد احساس امنیت و رضایت عمومی در این مسیر شده بود.

وی ادامه داد: تلاش برای شناسایی و دستگیری اشرار ادامه دارد و دستگاه قضایی به جد با مخلان نظم و امنیت در جامعه برخورد خواهد کرد.

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر نیز از اعزام سه دستگاه آمبولانس به محل درگیری برای انتقال مجروحان به بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص)این شهرستان خبر داد.

محمودرضا ناصح همچنین از اعزام یک نفر از ماموران انتظامی به ریگان خبر داد و گفت: قبل از رسیدن آمبولانس‌های اعزامی،یکی از سربازان وظیفه که در این درگیری به شدت زخمی شده بود توسط ماشین شخصی به بیمارستان این شهرستان اعزام شد.

۷۳۱۴**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =