۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83478482
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادف رانندگی در جاده‌های زنجان سه کشته برجا گذاشت

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: بر اثر وقوع ۲ فقره تصادف رانندگی در جاده‌های این استان سه نفر کشته و سه تن نیز مصدوم شدند.

سرهنگ عباس مظفری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: صبح روز دوشنبه /۲۵ شهریور ماه جاری/ در جاده زنجان به ارمغانخانه بر اثر برخورد یک دستگاه وانت مزدا با یک دستگاه موتورسیکلت، موتورسوار جان باخت.

وی علت وقوع این حادثه منجر به فوت را انحراف به چپ خودروی وانت مزدا، اعلام و خاطرنشان کرد: حوالی ساعت ۱۹:۳۰ شامگاه دوشنبه /۲۵ شهریور ماه جاری/ نیز در جاده زنجان - بیجار، برخورد یک دستگاه وانت پیکان و خودروی سواری ال نود، ۲ نفر جان سپرد و سه تن نیز مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

مظفری با بیان اینکه در این تصادف رانندگی، یکی از سرنشینان خودروی سواری و سرنشین وانت پیکان سوار شده بر قسمت بار به علت شدت جراحات و صدمات وارده به کام مرگ فرو رفتند، اظهار داشت: ورود ناگهانی وانت پیکان به مسیر اصلی این حادثه را رقم زد.  

طی سه ماهه نخست امسال ۳۲۳ تصادف جرحی با ۴۱۷ مصدوم و ۶۵۱ فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان حادث شد و بر اثر این حوادث ۴۵ نفر نیز کشته شدند که تعداد کشته‌ها در مدت مشابه پارسال ۴۶ نفر بود.

تیر ماه سالجاری (۹۸) ۲۸ نفر از هموطنان و مدت مشابه پارسال (۹۷) نیز ۳۱ نفر در سطح مسیرهای ارتباطی این استان بر اثر وقوع تصادف های رانندگی جان خود را از دست دادند و در مرداد ماه امسال نیز قریب ۲۵ نفر و از ابتدای شهریور ماه تاکنون نیز قریب ۲۲ نفر جان باختند.

استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

۶۰۸۴/۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =