۲۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1464
کد خبر: 83478471
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم در نظارت و کنترل بازار همکاری کنند

یزد - ایرنا - فرماندار مهریز گفت: هرچند بازرسی از فعالیت‌های اصناف و مراکز تولید و عرضه کالا با همکاری دستگاه‌های متولی شهرستان مرتب انجام می‌شود ولی همکاری مردم در نظارت و کنترل بازار نقش بسیار مهمی در پیشگیری از احتکار و گرانفروشی دارد.

رضا زارع‌زاده‌مهریزی روز سه‌شنبه در جلسه تنظیم بازار شهرستان افزود: شهروندان باید در صورت مشاهد هرگونه تخلف احتمالی موارد را به اتاق اصناف و اداره صنعت ، معدن و تجارت ( صمت ) گزارش کنند.

وی ادامه داد: مردم از دستگاه‌های اجرایی به خصوص تعزیرات‌ حکومتی و  داگستری رسیدگی جدی، به موقع و برخورد مناسب و قاطع با متخلفان بازار و گرانفروشان را دارند.

فرماندار مهریز اظهار داشت: تشدید نظارت‌ها با بازرسی منظم و مستمر و همچنین کنترل نحوه فعالیت صنوف مختلف به خصوص در شرایط کنونی اقتصادی به عنوان یک تکلیف مورد تاکید مجموعه دولت در مهریز است.

زارع‌زاده‌مهریزی تاکید کرد: نظارت، کنترل و پایش مستمر بازار و فعالیت کسبه در شهر و  روستاها موجب پیشگیری از خیلی احتکارها و گرانفروشی‌ شده است .

سه هزار واحد صنفی مهریز زیرپوشش ۱۲ اتحادیه به مردم خدمات رسانی می‌کند و کار نظارت و بازرسی به صورت منظم با حضور دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود.

سامانه ۲۶۰۰ اتاق اصناف و ۱۲۴ بازرسی ۲۴ ساعته فعال و آماده پاسخگوی به هرگونه تخلف و گزارش‌های مردمی است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۱/ ۲۰۴۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =