۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۱۶
کد خبرنگار: 2440
کد خبر: 83478391
۲ نفر

برچسب‌ها

جلسه شورای عالی هلال احمر برگزار شد

تهران - ایرنا - جلسه شورای عالی هلال احمر روز دوشنبه با حضور جمعی از اعضا برگزار و گزارشی از اقدامات یک ماهه اخیر ارائه و موارد مورد بحث و بررسی های لازم قرار گرفت.

به گزارش دوشنبه شب پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در ابتدای این جلسه با اشاره به سالگرد زلزله تلخ طبس در ۴۱ سال گذشته، تاکید کرد: امروز جلسه شورای عالی جمعیت در حالی برگزار می شود که در سالگرد زلزله ۷٫۸ ریشتری طبس با حدود ۲۵ هزار کشته قرار داریم، یاد جانباختگان این حادثه را گرامی می داریم و باید به یاد داشته باشیم که زلزله همیشه حتی در پایتخت ایران اسلامی در کمین ماست. 

وی در این جلسه با اشاره به تصویب قانون جدید سازمان مدیریت بحران کشور، اظهار امیدواری کرد که بتوان با توجه به ظرفیت های این قانون برای کاهش تلفات ناشی از سوانح و حوادث بزرگ اقدامات موثری انجام داد.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره با پایان ماموریت هلال احمر در حج تمتع سال ۹۸ از آمادگی جمعیت هلال احمر برای عملیات بزرگ امدادی، بهداشتی و درمانی در اربعین امسال با شکل گیری قرارگاه مرکزی در ستاد جمعیت هلال احمر خبر داد.

در این جلسه که با حضور محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان، گزارشی از برگزاری دومین دوره طرح نذر آب در استان های جنوب شرقی کشور ارایه و با مشارکت اعضا بررسی های لازم برای افزایش سطح کیفی و کمی آن بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

ارائه گزارشی از خدمات جمعیت هلال احمر در مراسم حج تمتع امسال با حضور  محمدتقی حلی ساز، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت از دیگر بخش های این جلسه بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =