۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۸
کد خبرنگار: 1291
کد خبر: 83478164
۱ نفر

برچسب‌ها

زلزله خسارتی در چهارمحال و بختیاری نداشت

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون خسارت جانی و مالی ناشی از زلزله در این استان گزارش نشده است.

ستار فرهادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد:‌ زلزله‌ای به بزرگی ۴.۳ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) عصر امروز مرز استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری را لرزاند.

وی افزود: این زلزله در عمق ۸ کیلومتری زمین در نزدیک‌ترین نقطه به ونک اصفهان و بین سمیرم اصفهان و مالخلیفه چهارمحال و بختیاری رخ داد.

فرهادی تصریح کرد: این زلزله تاکنون خسارتی نداشته است و در صورت بروز خسارت‌های احتمالی گزارش آن به مردم و مسئولان ارسلاع‌رسانی می‌شود.

وی یادآور شد: هم‌اینک گروه‌های امدادی و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری برای هرگونه نیاز احتمالی در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

به گزارش ایرنا،‌ زلزله‌ای به بزرگی ۴.۳ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۱۷:۲۶ عصر روز دوشنبه مرز استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری با عرض جغرافیایی ۳۱.۴۵ و طول جغرافیایی ۵۱.۳۵ را لرزاند.

نزدیک‌ترین شهرها به کانون این زمین‌لرزه ونک و سمیرم اصفهان به ترتیب با فاصله ۹ و ۲۱ کیلومتر و مالخیفه چهارمحال و بختیاری ۱۹ کیلومتر بوده است.

مالخلیفه از توابع شهرستان لردگان در ۱۷۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع است.

۷۳۶۲/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =