۳۸ میلیارد ریال به طرح‌های آموزش و پرورش اردستان اختصاص یافت

کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: مبلغ ۳۸ میلیارد ریال از محل اعتبارهای تملک دارایی‌ها برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش این شهرستان اختصاص داده شده است.

حمیدرضا تاملی عصر دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش اردستان افزود: این اعتبار برای تکمیل، تجهیز و بهسازی طرح‌های در دست اجرای آموزشی شهرستان اختصاص داده شده و همه آنها جز سالن ورزشی مجاور دبیرستان امام خمینی اردستان که اعتبار زیادی نیاز دارد، تا پایان سال‌جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

وی تاکید کرد: در شرایط سخت اقتصادی دولت نباید اتلاف منابع کرده و از امکانات موجود نهایت استفاده را باید داشته باشیم.

فرماندار اردستان در ادامه تصریح کرد: شرایط نشان می‌دهد که در بحث پیشبرد هدف‌های آموزشی، وضعیت زواره مناسب‌تر از اردستان است.

وی اضافه کرد: گویا دخالت‌های بیرون از اداره در زواره وجود ندارد یا کمتر است، در حالی که این دخالت‌ها در اردستان پررنگ‌تر بوده و مانع از توجه کافی به امر آموزش خواهد شد.

تاملی ادامه داد: برخی مرزبندی‌های ذهنی و غیرواقعی از جمله در مسایل آموزشی بین اردستان و زواره دارند، وگرنه همکاری مناسبی بین این شهرها وجود دارد و در نهایت مساله مهم، نگاه منطقه‌ای و تفاوت قائل نشدن در رسیدگی به مشکلات نقاط مختلف است.

شهرستان ۴۲ هزار نفری اردستان با برخورداری از جمعیت دانش آموزی ۴۳۰۰ نفری و ۶۲ واحد آموزشی در فاصله نزدیک به ۱۱۸ کیلومتری شمال‌شرقی اصفهان قرار دارد.

۷۴۳۱/۸۱۲۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =