سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: امیدوارم نماینده خوبی در باشگاه‌های آسیا باشیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان درباره حضور تیمش در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا گفت: کار سختی پیش‌رو داریم و امیدوارم نماینده خوبی برای بسکتبال ایران باشیم.

«حماد سامری» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، ‌ درباره حضور این تیم در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: تا جمعه در تهران اردو داریم و انشالله بامداد شنبه راهی تایلند می‌شویم تا در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا شرکت کنیم.

وی با اشاره به نبود بازیکن خارجی در ترکیب تیمش بیان کرد: ما بدون بازیکن خارجی و با ترکیبی از بازیکنان ایرانی راهی رقابت‌ها می‌شویم. چند بازیکن کمکی داریم و باقی نفرات تیم نفت هستند که قرار است امسال در لیگ برتر کشور هم حضور داشته باشند.

سرمربی نفت آبادان درباره رقابت‌های این دوره بیان کرد: همه تیم‌ها در باشگاه‌های آسیا با بهترین ترکیب حاضر می‌شوند. بازیکنان خارجی خوب دارند و به دنبال بهترین نتیجه هستند. در گروه خوبی قرار داریم اما از مرحله بعدی کار سخت می‌شود.

وی افزود: الریاضی لبنان همیشه یک تیم مدعی بوده و نماینده چین هم با شرایط خوبی راهی مسابقات می‌شود اما نباید از تیم‌های کره‌جنوبی و ژاپن هم غافل شویم. در مجموع همه حریفان قدرتمند خواهند بود و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای بسکتبال ایران باشیم. به هر حال اینجا نام بسکتبال کشور در میان است و باید با تمام توان مبارزه کنیم.

سامری با تشکر از باشگاه‌هایی که بازیکنانشان را در اختیار تیم نفت قرار دادند تصریح کرد: جای تشکر از مربیان و باشگاه‌هایی دارد که به ما کمک کردند. به هر حال بازیکنان کلیدی چند باشگاه به عنوان یار کمکی کنار ما خواهند بود و در این رابطه باشگاه‌های مهرام، ‌ پتروشیمی و شیمیدر همکاری و حمایت لازم را داشتند و نفراتشان را در روزهای تمرینات پیش فصل در اختیار تیم ما قرار دادند و به نظرم کارشان واقعا بزرگ و ارزشمند است.

سرمربی تیم بسکتبال نفت‌آبادان همچنین تاکید کرد: اتفاق خوب وجود بازیکنان بزرگ در بسکتبال کشور است. صمد نیکخواه‌ بهرامی، آرن داوودی، محمد حسن‌زاده و ارسلان کاظمی که یار کمکی ما هستند با روحیه بالا، بدون چشم‌داشت و با گشاده‌رویی وارد میدان شدند. هیچ حرف پولی مطرح نبود و همه به عشق بسکتبال ایران قبول کردند که کنار ما باشند و رقابت کنند. این اتفاق بسیار خوب و بزرگی است و خوشحالم که بازیکنان بزرگ بسکتبال ایران چنین روحیه‌ای دارند.

وی درباره شرایط حامد حدادی برای حضور در نفت آبادان بیان کرد: با افتخار منتظر حدادی هستیم تا بتواند به ما کمک کند. حدادی بازیکن بزرگی است و اظهار امیدواری کرد که بتواند در کنارمان باشد که این موضوع نیاز به زمان دارد. قطعا اگر بتواند به تیم نفت آبادان بیاید کمک زیادی به تیم می‌شود و اگر نیاید با نفرات تعیین شده قبلی راهی مسابقات می‌شویم.

سامری درباره فصل آینده لیگ برتر نیز گفت: لیگ دشوارتر می‌شود. تیم‌ها شرایط خوبی دارند و ترکیب‌های خوبی بسته‌اند. محدودیت‌هایی داریم و به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، کارمان در لیگ سخت خواهد بود. امیدوارم که تماشاگران مثل همیشه کنارمان باشند و بتوانیم با توجه به بضاعتمان نتایج مناسبی کسب کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =