تیم والیبال کرمانشاه در جام‌حذفی کشور به مصاف حریفان می‌رود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه گفت: تیم والیبال نشسته منتخب استان در مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی کشور به مصاف حریفان خواهد رفت.

عزت الله پرنیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: مرحله یک چهارم نهایی رقابت های والیبال نشسته قهرمانی کشور در ۲ گروه چهار تیمی برگزار و در پایان از هر گروه ۲ تیم به نیمه نهایی صعود می کنند.

وی با بیان اینکه تیم کرمانشاه در گروه اول با تیم های البرز، خوزستان و خراسان رضوی همگروه شده است، افزود: جدال سختی با همه این تیم ها برای صعود خواهیم داشت.

پرنیان همچنین با اشاره به میزبانی کرمانشاه در این مرحله از مسابقات، یادآور شد: این رقابت ها که قرار بود از ۱۳ تا ۱۵ شهریور برگزار شود به تعویق افتاد و روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ شهریور در مجموعه ورزشی حضرت عباس (ع) واقع در فرهنگیان فاز یک برگزار می شود.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان کرمانشاه تصریح کرد: در پایان این رقابت ها ۲ تیم اول به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و باید منتظر ۲ تیم راه یافته دیگر از گروه مقابل باشند.

وی یادآور شد: اصفهان، آذربایجان شرقی، مرکزی و قزوین هم تیم های گروه دوم را تشکیل می دهند.

پرنیان گفت: در مرحله یک هشتم نهایی نیز تیم کرمانشاه میزبان فارس، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بود که با ۲ پیروزی و یک شکست به عنوان تیم اول راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مسابقات جام حذفی والیبال نشسته کشور از خرداد امسال با شرکت ۱۴۳ تیم آغاز شده و هشت تیم یاد شده در جدول مسابقات باقی مانده اند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تیم کرمانشاه بتواند با برتری مقابل حریفان قدرتمند خود یکی از چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی باشد.

۷۴۵۸/۸۰۶۶