اشک «رونالدو» به یک فیلم کوتاه بند بود

تهران- ایرنا- «کریستیانو رونالدو» در مصاحبه‌ای احساسی با شبکه تلویزیونی آی‌تی‌وی انگلیس پس از دیدن ویدئویی از پدرش که تا به حال هرگز آن را ندیده بود، درست مثل روزهایی که نمی‌تواند استعداد فوتبالی خود را پنهان کند از مخفی کردن اشک هایش ناتوان ماند.

«خوزه دنیس آوِیرو» پدر رونالدو به دلیل نارسایی ریه در حالی که تنها ۵۲ سال داشت و پس از مبارزه‌ای طولانی با الکل، درگذشت.

رونالدو در آن زمان تنها ۲۰ سال داشت و برای منچستریونایتد بازی می‌کرد و در آستانه تبدیل شدن به فوق ستاره‌ای بود که امروز می شناسیم.

مرد پرتغالی که حالا ۳۴ سال دارد، در بخشی از این مصاحبه شاهد ویدئویی بود که پدرش در آن نسبت به موفقیت‌های رونالدو در جریان یورو ۲۰۰۴ به خود می‌بالید.

رونالدو پس از دیدن این تصاویر که به گفته وی تاکنون هرگز آن را ندیده بود، با چشمانی اشکبار اظهار داشت: هرگز این فیلم را ندیده بودم؛ باور نمی‌کنم؛ فکر می‌کردم این مصاحبه سرگرم‌کننده و شاد باشد اما انتظار گریه را نداشتم؛ اما این فیلم‌ها را ندیده بودم و نمی‌دانم چطور به دست شما رسیده است؛ باید آن را به خانواده‌ام نشان دهم؛ اما پدرم را به طور ۱۰۰ درصد نمی‌شناسم؛ او معتاد به الکل بود؛ به هیچ عنوان با او حرف نمی‌زدم حتی یک صحبت معمولی؛ کار سختی بود.

پدر رونالدو کهنه سربازی بود که در جنگ‌های موزامبیک و آنگولا حضور داشت و مرگ وی بدین معنا بود که وی هرگز نتوانست پنج توپ طلا یا پنج مدال طلای قهرمانی لیگ قهرمانان یا حتی بازوبند کاپیتانی تیم ملی پرتغال را پس از فتح یورو بر بازوی پسرش ببیند.

رونالدو با بغض ادامه داد: او هیچ چیزی را ندید؛ بهترین بودنم، جایزه‌هایم و اینکه به کجا رسیده‌ام...

ستاره باشگاه یوونتوس در ادامه مصاحبه با اشاره به تاثیرات اتهامات تعرض جنسی مطرح شده علیه وی نیز اظهار داشت: یک روز با همسرم در پذیرایی خانه نشسته بودم و اخبار منتشر شد؛ کریستیانو رونالدو و داستانی که می‌دانید؛ صدای پای فرزندانم را شنیدم که از پله‌ها پایین می‌آمدند، شبکه را عوض کردم چون خجالت می‌کشیدم؛ به معنای واقعی احساس شرمندگی می‌کردم.

پرونده اتهامات مطرح شده علیه رونالدو به دلیل فقدان شواهد و مدارک کافی مختومه اعلام شد.

این مصاحبه فردا (سه‌شنبه) از تلویزیون بریتانیا به طور کامل روی آنتن خواهد رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha