تک امتیاز نمایندگان فوتبال تبریز از هفته سوم لیگ برتر

تبریز - ایرنا - هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر برای نمایندگان تبریز چندان خوشایند نبود و تراکتور و ماشین‌سازی به عنوان نمایندگان این شهر در این هفته از رقابت‌ها تنها یک امتیاز از ۶ امتیاز ممکن را کسب کردند.

به گزارش ایرنا، در این هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، ماشین سازی در تبریز از شهر خودرو صدرنشین جدول پذیرایی کرد و تراکتور در اصفهان به مصاف ذوب آهن باانگیزه رفت که نتیجه این ۲ بازی، باخت شاگردان خطیبی در تبریز و تساوی تراکتور در فولاد شهر بود.

در بازی تبریز شاگردان خطیبی به رغم ارایه بازی پایاپای و در برخی لحظات بازی برتر نسبت به حریف با نتیجه یک بر صفر بازنده شدند تا دومین باخت یک بر صفر این تیم در این دور از رقابت ها رقم بخورد؛ ماشین سازان در هفته دوم نیز با نتیجه یک بر صفر مغلوب سپاهان شده بودند.

هرچند در این بازی شاگردان خطیبی می توانستند به گل تساوی دست یابند، اما عدم دقت در زدن ضربات نهایی و نبود بازیکن تمام کننده در این تیم و همچنین چشم پوشی داور مسابقه از پنالتی مسلم به نفع این تیم در دقایق پایانی، باخت ماشین سازان را در خانه در پی داشت.

تیم ماشین سازی که با ۳ امتیاز از ۳ بازی در رده دهم جدول جا دارد، در هفته چهارم در خارج از خانه به مصاف پیکانی می رود که با یک امتیاز در رده پانزدهم است.

اما در دیگر بازی نمایندگان تبریز در لیگ برتر، تراکتور در اصفهان رو در روی ذوب آهن قرار گرفت و تلاش ۲ تیم در پایان گلی در بر نداشت و امتیاز این بازی به طور مساوی تقسیم شد.

تقابل این دو تیم در رقابت های لیگ برتر همواره با گل های زیادی همراه بوده، اما در بازی این هفته گلی رد و بدل نشد و ۲ تیم موقعیت چندانی روی دروازه همدیگر ایجاد نکردند و بازی بیشتر فیزیکی و در وسط میدان و جناحین در جریان بود.

خستگی ملی پوشان تراکتور، هماهنگ نبودن بازیکنان و در مورد چند بازیکن، نرسیدن به مرز آمادگی مطلوب، ضعف در بازی سازی و نبود ارتباط بین خط هافبک با خط حمله، اصرار به استفاده از بازیکنانی که خسته بودند و یا آماده نبودند و البته بازی پرسی و بسته تیم حریف ،موجب شد تا تراکتور در این بازی دور از انتظار ظاهر شود و چه بسا اگر درخشش رشید مظاهری در چند موقعیت نبود، شاید بازنده بازی نیز می شد.

مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم تراکتور وعده داده که تیم هماهنگ و آماده تراکتور از هفته پنجم به بعد رونمایی می شود و به گفته وی همین که تیم نباخته و از هر ۳ بازی در ۳ هفته گذشته امتیاز گرفته، زمینه را برای درخشش و صعود این تیم در جدول فراهم کرده است.

شاگردان دنیزلی پس از پایان رقابت های هفته سوم با ۵ امتیاز در رده پنجم جا گرفته اند و در این هفته در تبریز از تیم گل گهر سیرجان پذیرایی خواهند کرد.

۳۰۷۷/۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =