حمودی: پیروزی تنها حلقه گمشده پیکان است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت: پیروزی تنها حلقه گمشده پیکان است و از بازی با ماشین‌سازی می‌خواهیم به هدفمان که کسب سه امتیاز برسیم.

علی حمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به تساوی پیکان برابر شاهین شهرداری بوشهر در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی به طور کامل یکطرفه به سود ما بود. به خوبی برنامه‌هایمان را درون زمین اجرا کردیم و بازی منظمی را انجام دادیم. تنها در استفاده از موقعیت‌هایمان و گلزنی بدشانس بودیم.

وی در مورد مشکلی که پیش از بازی برای بازیکنان پیکان در رختکن به وجود آمده بود، اضافه کرد: در ابتدای ورود به ورزشگاه داخل رختکن به خاطر دفع بود بد موادی ریخته بودند که تنفس را برای ما سخت کرد اما خیلی زود عبدالله ویسی سرمربی شاهین رختکن تیمش را برای ما خالی کرد که جا دارد از او به خاطر این اتفاق تشکر کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه چه زمانی این تیم قرار است اولین برد فصل خود را تجربه کند؟ خاطرنشان کرد: از نظر فنی در همه مسابقات تیم برتر میدان بودیم و حتی در دو بازی آخر حقمان پیروزی بود. پیشرفت هفته به هفته در تیم ما مشهود است و از بازی بعدی با استفاده از امتیاز میزبانی تلاش می‌کنیم به برتری برسیم.

حمودی اضافه کرد: امسال تیم خوبی داریم و همچنین از نظر فنی در سطح ایده آل قرار گرفتیم. تیم پیکان متشکل از بازیکنان جوان و با تجربه است. کسب پیروزی تنها حلقه گمشده پیکان است که با یک پیروزی به طور حتم روند بردهایمان آغاز خواهد شد.

وی در مورد دیدار آتی تیمش برابر ماشین‌سازی در هفته چهارم لیگ برتر تصریح کرد: هیچ بازی در لیگ آسان نیست و همه تیم‌ها امسال برای موفقیت بسته شده‌اند و تلاش می‌کنند تا جایگاه مناسبی داشته باشند. به همین خاطر بازی برابر هیچ تیمی آسان نیست. می‌خواهیم در این مسابقه با استقفاده از امتیاز میزبانی اولین سه امتیاز فصل را بدست آوریم.

کاپیتان تیم فوتبال پیکان در مورد مقایسه شرایط امسال این تیم با سال گذشته خاطرنشان کرد: به طور حتم شرایط متفاوت است. سال گذشته با بد شانسی هایی مواجه شدیم اما شرایط با امسال متفاوت است. امسال از هر نظر در سطح خوبی قرار داریم اما با یک پیروزی همه چیز تغییر خواهد کرد.

تیم فوتبال پیکان از جمله تیم‌هایی است که در لیگ نوزدهم طعم پیروزی را نچشیده است. این تیم در دو بازی ابتدایی خود در لیگ برابر شهر خودرو و نساجی شکست خورد و اولین امتیاز فصل خود را برابر شاهین شهرداری به دست آورد. پیکان در جدول رده بندی با تنها یک امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد. شاگردان حسین فرکی در هفته چهارم لیگ برتر روز جمعه ۲۹ شهریور ماه در ورزشگاه خانگی خود به مصاف ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =