۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 83477957
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار کسب سهمیه المپیک توسط کشتی‌گیر قمی را تبریک گفت

قم – ایرنا - استاندار قم با صدور پیامی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن توسط علیرضا نجاتی کشتی‌گیر قمی در مسابقات قهرمانی جهان را تبریک گفت.

در پیام بهرام سرمست که نسخه‌ای از آن عصر دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: کسب سهمیه ارزشمند المپیک ۲۰۲۰ ژاپن توسط علیرضا نجاتی کشتی‌گیر قمی در مسابقات قزاقستان مایه مباهات و افتخار مردم ورزش دوست استان قم و خانواده بزرگ کشتی شده است .

استاندار قم در این پیام، ضمن تبریک درخشش روزافزون و غرورآفرین جوانان در میادین ورزشی ملی و بین‌المللی که حاکی از اراده پولادین، تلاش و همت خستگی‌ناپذیر ورزشکاران و مربیان ورزشی است پیشاپیش برای علیرضا نجاتی و دیگر ورزشکاران کشورمان در المپیک ۲۰۲۰ آرزوی موفقیت  کرده است.

نجاتی با حضور در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد. وی در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر سیدالله تاژایف از ترکمنستان را مغلوب کرد.

نجاتی در دور بعد مقابل هایتم محمود از مصر با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید و در دور بعد با نتیجه ۷ بر صفر از سد کیم سئونگ هاک از کره جنوبی گذشت و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل ایوو آنگلوف قهرمان جهان از بلغارستان قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک به برتری دست‌یافت و ضمن کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

۷۴۰۴/ / ۱۱۷۵

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =