۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۹
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83477661
۰ نفر

برچسب‌ها

توسعه متوازن در ورزش کرمان دنبال می‌شود

کرمان - ایرنا - به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان توسعه متوازن در ورزش همگانی، قهرمانی، زیرساخت ها و بانوان دنبال می‌شود، زیرا در تمامی بخش‌های استان باید امید و نشاط را جاری کرد.

به گزارش ایرنا، میثم پاریزی روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افزود: نهایت تلاش خود را برای پیشبرد اهداف ورزشی استاندار و وزارت ورزش و جوانان به کار خواهیم بست که بتوانیم با تلاش مضاعف ورزش استان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی اظهار داشت: هیات ها و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها با نهایت دقت و پیگیری، شجاعانه و خطرپذیر باید در راستای رشد و ارتقای ورزش استان، تلاش و فعالیت کنند که این امر اولویت ما است.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمان گفت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان کرمان را به‌صورت جدی پیگیری خواهیم کرد و پروژه‌های عمرانی استان را به دقت رصد و به بهره‌برداری خواهیم رساند و از ظرفیت بنگاه‌های اقتصادی در این حوزه بهره خواهیم گرفت.

پاریزی ادامه داد: برنامه‌ریزی این اداره‌کل باید به نحوی باشد که مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی را به سمت عدالت اجتماعی سوق دهیم زیرا رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی نیاز به بستر و زیرساخت‌های ورزشی دارد.

وی گفت: توسعه متوازن در حوزه ورزش قهرمانی دنبال می شود، حضور ورزشکاران در المپیک و پاراالمپیک نشان دهنده ظرفیت ورزش قهرمانی استان است.

وی با تاکید بر اینکه اعتقاد ویژه به حوزه بانوان داریم زیرا بانوان کرمانی نشان دادند که ظرفیت کسب سهمیه و سکو را دارند بیان کرد: آسیب‌های اجتماعی باید با حساسیت بالا دنبال و بستر کاهش آسیب ها فراهم شود لذا باید بتوانیم نمود این امر را در جامعه مشاهده کنیم.

وحید کریم‌زاده سرپرست سابق اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان که مدت ۱۰۰ روز اخیر عهده‌دار این سمت بود نیز گفت: وزارت ورزش و جوانان و استانداری کرمان با حمایت‌های خود این اداره‌کل را همراهی کردند و در این مدت توانستیم موفقیت‌هایی را برای ورزش استان کسب کنیم.

همچنین در این آیین محمدتقی امیری‌خراسانی به عنوان مدیرکل سابق و وحید کریم زاده به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان تکریم شدند و میثم پاریزی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

۷۴۲۰/ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =