ساروی از صعود به دیدار رده‌بندی بازماند

تهران - ایرنا - «محمد هادی ساروی» نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در جدول شانس مجدد با شکست برابر حریفی از ترکیه ضمن راه نیافتن به دیدار رده‌بندی، از کسب سهمیه بازیهای المپیک نیز بازماند.

مسابقه‌های کشتی فرنگی قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان و کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ شهریور در شهر «نورسلطان» قزاقستان برگزار می‌شود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم «محمدهادی ساروی» در مبارزه‌های مقدماتی و در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک از سد «پیتر اوهلر» از آلمان گذشت. وی در دور بعد مقابل «کریل میلوف» دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل «گابریل روسیلو کایند» از کوبا با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

ساروی در این مرحله مقابل «آرتور الکسانیان» قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه بازنده ها راه یافت. ساروی در این دیدار  مقابل «جنگ ایلدیم» دارنده برنز المپیک و جهان از ترکیه با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب شد و از دور رقابتها کنار رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =