۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۵
کد خبرنگار: 1307
کد خبر: 83477484
۰ نفر

برچسب‌ها

پروازهای فرودگاه کرمانشاه افزایش یافت

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، با اشاره به آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی «سپهران» در کرمانشاه، از افزایش تعداد پروازهای این فرودگاه خبر داد.

«مجتبی بیاتی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: با شروع به کار شرکت هواپیمایی سپران در استان کرمانشاه تعداد ۶ پرواز به پروازهای مسیر کرمانشاه به مشهد اضافه شده است.

وی با بیان اینکه نخستین پرواز شرکت سپهران در استان کرمانشاه فردا به زمین خواهد نشست، گفت: این شرکت هواپیمایی در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه از کرمانشاه به مقصد مشهد پرواز دارد.

مدیرکل فرودگاه های استان کرمانشاه با بیان اینکه این پرواز به دنبال افزایش تردد زائران اربعین حسینی در استان کرمانشاه ایجاد شده است، افزود: با افزایش این پروازها، تعداد پروازهای هفتگی کرمانشاه به مشهد و بالعکس به ۵۲ پرواز خواهد رسید.

بیاتی عنوان کرد: اکنون ۱۲۰ پرواز هفتگی از فرودگاه کرمانشاه توسط ۹ شرکت هواپیمایی به مقاصد تهران، مشهد مقدس، کیش، قشم، عسلویه و بندرعباس انجام می‌شود.

بازسازی فرودگاه کرمانشاه 

به گزارش ایرنا، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه هفته گذشته پیش اعلام کرده که از یک ماه گذشته تاکنون پنج پرواز به پروازهای فرودگاه کرمانشاه اضافه شده است.

«مهرداد سالاری» گفت: عملیات بازسازی فرودگاه بین المللی استان در دست اقدام است و تا پایان سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: تحریم ها اجازه فعالیت مناسب در زمینه حمل و نقل هوایی را نمی دهد اما در تلاشیم تا ترکیش ایر و دیگر شرکت ها بین المللی را به کرمانشاه باز گردانیم.
۸۰۶۶/۹۶۱۲

اخبار مرتبط