۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۶
کد خبرنگار: 2456
کد خبر: 83477410
۰ نفر

برچسب‌ها

عقب گرد نتانیاهو از حمله به غزه

قدس - ایرنا - یک روزنامه صهیونیستی از عقب گرد "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس از حمله به نوار غزه در آخرین لحظات خبر داد.

در حالی که نتانیاهو از احتمال حمله به نوار غزه پیش از  انتخابات پارلمانی در سرزمینهای اشغالی و در هر لحظه ای خبر داده بود، روزنامه صهیونیستی "هاآراتص" امروز (دوشنبه) نوشت: نتانیاهو در آخرین لحظات از حمله به غزه صرف نظر کرد.

انتخابات پارلمانی در سرزمنیهای اشغالی قرار است فردا برای دومین بار در سالجاری میلادی برگزار شود.

به نوشته این روزنامه، "اویحای مندل بلیت" مشاور قضایی کابینه رژیم صهیونیستی بررسی تصمیم حمله به غزه را به برگزاری نشست تعدادی از اعضای سیاسی و امنیتی کابینه رژیم اشغالگر مشروط کرد.

پس از آن نتانیاهو با روسای نهادهای امنیتی دیدار کرده و در مورد تصمیم حمله نظامی به غزه و تبعات و ابعاد آن با آنان گفت و گو کرد، اما تعدادی از آنان در این خصوص ملاحظاتی داشته و آن را نپذیرفتند.

"گلعاد اردان" وزیر امور راهبردی رژیم صهیونیستی نیز دیروز تهدید کرد، پیش از برگزاری انتخابات پارلمانی در سرزمنیهای اشغالی، این رژیم به بخش هایی از غزه حمله خواهد کرد .

انتخابات پارلمانی در سرزمنیهای اشغالی به دلیل ناتوانی نتانیاهو در تشکیل کابینه و مخالفت احزاب با پیشنهادات وی برای پیوستن به کابینه رژیم صهیونیستی،‌ فردا برای دومین بار در سال جاری میلادی در این سرزمینها برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =