ثبت درخواست نقل‌وانتقال دانشجویان و شاهد ایثارگر آغاز شد

تهران- ایرنا- بر اساس اعلام اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان، ثبت درخواست های نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر از امروز آغاز شد و به مدت پنج روز ادامه دارد.

دانشجویان متقاضی انتقال یا میهمانی می توانند از روز دوشنبه با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان به آدرس Portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست اقدام، کد رهگیری دریافت و نتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.
بر اساس اطلاعیه سازمان امور دانشجویان که یک نسخه از آن در اختیار خبرگزاری ایرنا گرفت، این سامانه تا جمعه ۲۹ شهریور ماه  فعال و ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر مقطع کارشناسی ورودی سال ۹۸ دانشگاه ها است.
رسیدگی به تقاضای دانشجویان به ترتیب اولویت هایی از جمله فرزند اناث شهید، فرزند ذکور شهید، جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، همسر شهید، جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد، همسر جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، فرزند اناث جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، فرزند ذکور جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، همسر جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد، - فرزند اناث جانباز  ۲۵ تا ۴۹ درصد و فرزند ذکور جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد انجام می شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =