هزار نفر در بزرگترین کارخانه داروسازی استان اردبیل شاغل می‌شوند

اردبیل_ ایرنا_ استاندار اردبیل گفت: با توجه به احداث بزرگترین کارخانه داروسازی شمالغرب کشور با عنوان امید فارمد در اردبیل ، این واحد اقدامات برای جذب هزار نفر نیروی کار از بین افراد تحصیل‌کرده در رشته‌های مختلف دانشگاهی را انجام می‌دهد.

به گزارش ایرنا،  اکبر بهنامجو  روز دوشنبه در جریان پیگیری جذب تسهیلات مصوب بانک‌ها برای واحدهای تولیدی استان افزود: بر اساس وعده سرمایه‌گذار طرح،  آگهی جذب نیرو برای این واحد در هفته‌های آینده در نشریات محلی استان منتشر می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به تعهد استان در راستای اختصاص تسهیلات ۲۵۰ میلیارد تومانی به این واحد، پیگیری‌های لازم انجام گرفته و به زودی توسط بانک ملی پرداخت می‌شود.

او  اضافه کرد: در حال حاضر از ۳۰ هزار متر فضای سوله این واحد ۱۸ هزار متر تکمیل شده و ۱۲ هزار متر نیز در حال اجرا می‌باشد.

بهنامجو اظهار کرد: خط تولید این واحد نیز خریداری شده و تا چند ماه آینده به منطقه منتقل می‌شود و قبل از پایان سال‌جاری این واحد به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار اردبیل گفت: طرح اجرای کارخانه و پالایشگاه ذرت پارس‌آباد و همچنین پرداخت تسهیلات به کارخانه کریستال در بانک ملی در حال انجام است.

وی افزود: پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش برای کارخانه آرتاویل تایر نیز با توجه به اینکه نصب خط تولید این واحد در حال اتمام است، انجام می‌شود.
۳۰۰۶/۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =