۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83477282
۰ نفر

برچسب‌ها

گناوه درسال تحصیلی کلاس بدون معلم ندارد

گناوه - ایرنا - دانش آموزان شهرستان گناوه درسال تحصیلی جدید بدون کمبود معلم روانه کلاس های درس می‌شوند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان گناوه روز دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهارداشت:  فرایند ساماندهی و برنامه ریزی شروع سال تحصیلی جدید در قالب پروژه مهر در ۳ محور بعد از خرداد امسال انجام و با تمهیدات اتخاذشده  ۱۳۰ آموزشگاه برای پذیرش ۱۸ هزار دانش آموز  بجز منطقه بندرریگ آمادگی کامل دارد.

اسکندر احمدی افزود: با سازماندهی نیروهای انسانی، انتخاب مدیران و دبیران، کلاس بندی، ثبت نام و برگزاری نشست های متعدد با مدیران در اجرای پروژه مهر ،  دانش آموزان در سال تحصیلی جدید بدون دغدغه و کمبود و مشکل خاصی روانه کلاس های درس شوند.

وی بیان کرد: برگزاری نشست شورای ترافیک و کلاس های دانش افزایی برای همکاران ، کمک به دانش آموزان بی بضاعت، ، تعمیر میز و نیمکت و رنگ آمیزی مدارس با همکاری بسیج از دیگر اقدام های صورت گرفته قبل از بازگشایی سال تحصیلی در این شهرستان است.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان گناوه گفت: در صورتیکه دانش آموزان بی بضاعت شناسایی نشده که نیاز به مایحتاج تحصیلی داشته باشند این اداره آمادگی کمک به آنان را دارد.

وی افزود: رونمایی از برنامه عملیاتی سالانه در شورای آموزش وپرورش، زنگ بازگشایی و مقاومت در آموزشگاه شهید بهشتی باحضور مسئولان و  آیین روز شکوفه ها از برنامه های پیش بینی شده این مدیریت همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر با جمعیت ۱۰۳ هزار نفر دارای ۲۰ هزار دانش آموز است.

۶۱۶۴/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =