سرلشکر صفوی به دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت

تهران- ایرنا- دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شیخ «حسین کورانی» را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیدیحیی صفوی،  سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی رحیم صفوی روز دوشنبه در این پیام خطاب به حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن نصرالله درگذشت علامه مجاهد حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی را تسلیت گفت.

وی در این پیام تصریح کرد: ارتحال علامه مجاهد «حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی»  که عمر با برکت خود را در جهاد، ایثار و تربیت خیل عظیمی از جوانان با ایمان، در اخلاق و عرفان با ریشه های اصیل اسلام محمدی و فرهنگ ولایی سپری کرد و رکنی از حوزه علمیه بعلبک و تولید بصیرت دینی بود و از آغاز تشکیل حزب الله و سیر رشد و تکامل آن در سطوح گوناگون و مشارکت در شورای رهبری حضوری شایسته داشت، موجب تاسف و تاثر شد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در این پیام با تسلیت به وی و مردم مقاوم لبنان از خداوند منان برای آن مرحوم فقید، مغفرت، برای بازماندگان بویژه برادر بزرگوار وی حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی کورانی و فرزندان بزرگوارشان و دیگر خاندان آن مرحوم و شاگردان و دوستان و شورای رهبری حزب الله، صبر و اجر مسئلت کرد.

سردار صفوی در این پیام ابراز امیدواری کرد که جوانان تربیت شده توسط آن فقید سعیدکه پرچمدار عزت و کرامت ملل اسلامی هستند، بتوانند با پیروزی‌های مکرر بر صهیونیسم و طرح‌های شوم استکبار جهانی مایه امنیت و عزت بیش از پیش لبنان و منطقه باشند.     
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =