۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۵
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83477131
۰ نفر

برچسب‌ها

عنوان‌های مهم روز دوشنبه روزنامه محلی پیمان یزد

یزد- ایرنا - "اگر نرخ بیکاری در پایان ۲ سال یک رقمی نشد در ایفای مسئولیتم موفق نبودم" تیتر نخست روز دوشنبه روزنامه محلی پیمان یزد است.

این نشریه در ادامه این مطلب به نقل از رضا اردکانیان وزیر نیرو نوشت: با توجه به نرخ ۱۲.۸ درصد بیکاری یزد ما باید در ۲ سال آینده نرخ بیکاری استان را تک رقمی کنیم و اگر این مهم محقق نشود به معنای این است ستاد اقتصاد مقاومتی استان در رسیدن به اهداف و برنامه‌های خود موفق نبوده است.

افتتاح پروژه‌های برق منطقه ای یزد با اعتبار ۷۵۵ میلیارد ریال ، اسکان بیش از ۱۷۰۰ دانشجو در چهار خوابگاه فعال یزد و اهدای خون خانواده روشندل یزدی از دیگر عناوین روزنامه پیمان یزد است.

فولاد یزد، مس کرمان را چکش کاری کرد، رکابزنی دوچرخه سواران پیشگامان در پیست آزادی تهران و  زمین چمن مصنوعی رحمت آباد یزد آماده‌بهره برداری است از دیگر مطالب ستون ورزشی این نشریه است.

پیمان یزد اولین روزنامه فرهنگی، اجتماعی ، هنری و ورزشی استان یزد است که « محمدمسعود ارکان» صاحب امتیاز و مدیرمسئول آن است که در ۲۶ سال گذشته، ۴۷۹۸ شماره آن منتشر شده است.

هم اکنون 194 رسانه استان یزد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار دارد که از این تعداد 129 نشریه چاپی، 37 مورد برخط  و بقیه غیربرخط است .  

۲۰۸۸/ ۲۰۴۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =