۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۳
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83477119
۰ نفر

برچسب‌ها

راننده بی احتیاط طارمی فرزندش را زیر گرفت

زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی طارم گفت: پدری در یکی از روستاهای این شهرستان هنگام حرکت با دنده عقب، فرزند خود را زیرگرفت و مرگ ناباورانه‌ای را رقم زد.

سرهنگ داوود مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران در بررسی و تحقیقات خود دریافتند که پدر خانواده حین حرکت با دنده عقب با خودروی سواری پژو ۴۰۵  ساعت ۲۰ شنبه شب، متوجه حضور پسر ۶ ساله خود در قسمت پشت خودرو نشده و او را زیر گرفته و به شدت مصدوم می‌کند.

وی اظهار داشت: پدر وقتی متوجه ماجرا می شود فرزند مصدوم خود را به منظور مداوا و درمان به بیمارستان انتقال می دهد اما تلاش پزشکان معالج نتیجه نداده و در نهایت این پسربچه فوت می کند.

این مسئول با بیان اینکه این حادثه تلخ و ناگوار رانندگی در روستای انذر جدید شهرستان طارم، اتفاق افتاد، خاطرنشان کرد: رانندگانی که قصد حرکت به ویژه به صورت دنده عقب را دارند باید دقت کنند تا کودکی در پشت یا جلو خودرو نباشد.

رئیس پلیس راه استان زنجان نیز اضافه کرد: حوالی ساعت ۱۵:۳۰ ظهر یکشنبه /۲۴ شهریور ماه جاری/ در مسیر ارتباطی زنجان - بیجار، راننده یک دستگاه سواری اپل به دلیل عدم توجه به جلو، خودرو را واژگون کرده و به مرگ یکی از سرنشینان منجر می شود.

طی سه ماهه نخست امسال ۳۲۳ تصادف جرحی با ۴۱۷ مصدوم و ۶۵۱ فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان حادث شد و بر اثر این حوادث ۴۵ نفر نیز کشته شدند که تعداد کشته‌ها در مدت مشابه پارسال ۴۶ نفر بود.

تیر ماه سالجاری (۹۸) ۲۸ نفر از هموطنان و مدت مشابه پارسال (۹۷) نیز ۳۱ نفر در سطح مسیرهای ارتباطی این استان بر اثر وقوع تصادف های رانندگی جان خود را از دست دادند و در مرداد ماه امسال نیز قریب ۲۵ نفر و از ابتدای شهریور ماه تاکنون نیز قریب ۱۹ نفر جان باختند.

استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

۶۰۸۴/۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =