رویداد ارائه توانمندی‌های کشور در فناوری‌های نوین پهپاد برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- رویداد عرضه کاربردی فناوری نوین پهپاد در صنایع راهبردی کشور و هماهنگی عرضه و تقاضا، به همراه نمایشگاه جانبی از محصولات و دستاوردهای بومی شرکت‌های داخلی با حضور سازمان‌های بهره‌بردار و شرکت‌های دانش‌بنیان، ۲۶ و ۲۷ شهریور در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، نخستین نشست مشترک بخش‌های دولتی و خصوصی دانش بنیان با حضور تمامی ارگان‌های بهره‌بردار خدمات پهپادی تحت عنوان رویداد «عرضه کاربردی فناوری‌های نوین پهپادی در صنایع راهبردی کشور و هماهنگی عرضه و تقاضا» توسط معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی برگزار می‌شود.

محورهای اصلی این رویداد شامل «پهپاد و کشاورزی»، «پهپاد و مدیریت بحران و امداد و نجات»، «پهپاد و نقشه برداری دقیق و سنجش از دور»، «پهپاد و بازرسی خطوط برق فشار قوی و ایستگاه و نیروگاه‌ها»، «پهپاد و حوزه نفت و گاز»، «پهپاد در معادن و زمین شناسی»، «پهپاد در کنترل راه‌ها و مدیریت ترافیک» و «پهپاد در محیط زیست و منابع طبیعی» است.

در این رویداد دو روزه موضوعاتی چون «معرفی توانمندی‌های حوزه پهپادی توسط شرکت‌های دانش بنیان»، «برگزاری مذاکرات رو در رو میان ارگان‌های متقاضی خدمات پهپادی با شرکت‌های این حوزه»، «اعلام شرایط پرداخت وام و تسهیلات» و «نحوه ارائه بیمه‌های تخصصی پهپادها» ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای مرتبط با حوزه پهپاد، می‌توانند با ثبت‌نام رایگان در لینک http://hypermarket.isti.ir/fa-ir/register، در روز ۲۶ و۲۷شهریورماه از این نمایشگاه بازدید کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =