تغییر سه فرماندار استان بوشهر از گناوه کلید خورد

گناوه - ایرنا - تغییر فرمانداران گناوه ، دشتستان و کنگان در استان بوشهر روز دوشنبه با برگزاری آیین تکریم و معارفه فرماندر گناوه کلید خورد.

عبدالکریم گراوند روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گناوه  بااشاره به تغییرات آنی صورت گرفته در ۳ فرمانداری شهرستان های استان افزود: در وزارت کشور برخی مواقع شرایطی پیش می‌آید که به ناچار  سریع تغییر و جابجایی صورت گیرد که در صورت تاخیر، زمان بر بود و در این راستا  شهرستان گناوه نیز در برنامه قرار گرفت.

وی ادامه داد: تصمیمی که در این راستا اتخاذ شد به چنددلیل از جمله در آستانه سال تحصیلی جهت ایجاد نشدن مشکل تحصیل فرزندان همکار ، هفته دفاع مقدس و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و آموزش فرمانداران و بخشداران در این زمینه بوده است.

استاندار بوشهر یادآورشد:بنا به شرایط و ملاحظات فرماندار سابق گناوه که دارای کارنامه درخشان و توانمندی زیاد در مدت مسئولیت در شهرستان گناوه داشت، برای سکانداری فرمانداری کنگان انتخاب شد.

گراوند افزود: برای گزینه فرماندار گناوه که از شهرستان های مهم استان بوشهر و معروف در کشور و تاثیرگذار است از گزینه ای استفاده شده که دارای ویژگی بارز و تجارب و عملکرد موفقی در وزارت کشور است.

استاندار بوشهر از جدید فرماندار گناوه خواست با گروهها و سازمان های مردم نهاد ارتباط و تعامل وافر، گره گشایی مردم مومن و متدین،  اجرای طرح ها و  اعتلا و توسعه این منطقه مجدانه تلاش کند.

وی گفت: فلسفه اصلی و وجودی نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت رسانی صادقانه و بهینه و گره گشایی در امورمردم است.

گراوند یادآورشد:در کلام امام راحل  خدمت رسانی به مردم همواره مورد تاکید بود و  باید در این مسیر محکم و مجدانه تلاش کنیم  تا شاهد خشنودی و رضایتمندی بیشتر ولی نعتمان انقلاب شویم.

وی اظهار داشت:  تمام افتخار و سرمایه ما مسئولان خدمت‌رسانی به مردم شریف و همیشه درصحنه ایران اسلامی است که  هر چه در این مسیر بیشتر گام برداریم به افزایش رضایت مندی مردم از نظام منجر خواهد شد.

وی گفت: باوجود مشکلات مالی در کشور ناشی از تحریم های ظالمانه ، خللی و وقفه ای در توسعه و اجرای طرح ها در استان بوشهر با تلاش های صورت گرفته و هدفمندکردن منابع محدود بوجود نیامده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: از زمان شروع فعالیت در حوزه انتخابیه، فرماندار گناوه با تعامل و همکاری وافر در همه مسایل و دفاع از حقوق مردم بدون اغراق گام های موثری برداشت.

حجت الاسلام عبدالحمید خدری افزود: به عنوان وکیل مردم از حسن انتخاب استاندار بوشهر در معرفی فرماندار جدید گناوه که دارای تجارب ارزنده ای در سمت های مختلف در وزارت کشور است تقدیر می‌شود.

وی اظهار داشت:  امیدواریم فرماندار جدید گناوه گه با کوله باری از تجربه است در جهت رضایت و آسایش و رفاه مردم و توسعه و پیشرفت روز افزون این منطقه مجدانه تلاش کند.

در این آیین فرماندار سابق گناوه گزارشی از عملکرد دوران تصدی مسئولیت ارایه و نمایندگان اقشار و گروههای مختلف  از تلاش و زحمات چندین ساله ایشان و همچنین  انتخاب فرماندار جدید این شهرستان  توسط استاندار بوشهر تقدیر کردند.

در پایان غلامرضا مهرجو به عنوان فرماندار جدید گناوه معرفی و از تلاش و زحمات سیدعلی پاک نژاد تقدیر و همچنین سروش گرمسیری نژاد نیز به عنوان معاون امورعمرانی فرمانداری گناوه در جمع حاضرین معرفی شد.

فرماندار سابق گناوه سکانداری فرمانداری شهرستان کنگان را برعهده خواهد گرفت.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

۶۱۶۴/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =