نمایشگاه بوی ماه مهر در خراسان جنوبی برپا می‌شود

بیرجند - ایرنا - نمایشگاه «بوی ماه مهر» با هدف تامین لوازم موردنیاز دانش‌آموزان از ۳۱ شهریور تا پنجم مهر امسال در محل نمایشگاه‌های بین المللی خراسان جنوبی برپا می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خراسان‌ جنوبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: حداقل ۲۵۰ غرفه در بخش‌های مختلف این نمایشگاه برای توزیع اقلام موردنیاز دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شود.

حمیدرضا دَرودی گفت: اقلام شامل کیف، کفش، پوشاک، نوشت‌افزار و وسایل کمک آموزشی با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصد در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به سال رونق تولید هدف اصلی ما حمایت از تولیدکنندگان داخلی است لذا از تولیدکنندگان لوازم دانش‌آموزان از سراسر کشور برای حضور در نمایشگاه امسال دعوت کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خراسان‌ جنوبی گفت: تاکنون تولیدکنندگانی از استان‌های اصفهان، مرکزی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی از تولیدکنندگان استان دعوت کرد در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند و افزود: در این نمایشگاه انواع نوشت‌افزار تولید داخل با طرح‌های ایرانی - اسلامی و با تخفیف به مردم استان عرضه خواهد شد.

درودی اظهار داشت: یکی از مشکلات کنونی سایت نمایشگاه بین‌المللی بیرجند جاده دوطرفه و خاکی بودن معبر ورودی و خروجی است که موضوع توسط فرماندار بیرجند و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در حال پیگیری است تا مردم برای رفت و آمد با مشکل مواجه نشوند.

وی گفت: برای آسفالت معابر و پارکینگ نمایشگاه نیز تسهیلات و همکاری‌ با دستگاه‌های اجرایی را درخواست کرده‌ایم تا خدمات رسانی بهتری برای رفاه حال مردم ارایه شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خراسان‌ جنوبی با بیان اینکه استفاده از خدمات نمایشگاه عام‌المنفعه است افزود: با توجه به این مهم باید زیرساخت‌های لازم در این سایت تکمیل شود و حمایت مسئولان استان را طلب می‌کنیم.

وی از شهرداری بیرجند خواست برای رفاه شهروندان و سایر افرادی که به عنوان تولیدکننده یا میهمان به استان سفر می‌کنند، نسبت به نصب تابلوهای ترافیکی اقدام کند.

۷۵۵۷*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =