۲۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۷
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 83476926
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات ایمن‌سازی جاده روانسر به پاوه همچنان ادامه دارد

کرمانشاه- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان روانسر گفت: عملیات ریزش‌برداری، خاکبرداری و ایمن‌سازی جاده روانسر به پاوه همچنان ادامه دارد.

محمد فلاح روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،  افزود: آوار حاصل از رانش و ریزش بخشی از کوه مشرف به کنارگذر شهر شاهو در محور روانسر به پاوه به صورت امانی و با استفاده از ماشین آلات راهداری برداشته می شود.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۰ هزار متر مکعب عملیات ریزش برداری و خاکبرداری انجام شده ادامه داد: عملیات ایمن سازی این مسیر هم اکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تلاش داریم تا قبل از شروع فصل بارندگی آن را به پایان برسانیم.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای روانسر اضافه کرد:  اجرای این عملیات تاکنون بیش از چهار میلیارد ریال هزینه در برداشته است.

فلاح، تثبیت خاک و ایمن سازی این مسیر پس از اتمام عملیات خاکبرداری را یکی از موضوعات مهم عنوان کرد و افزود: این مسیر اکنون باز و تردد خودروها در آن جریان دارد و  راهداران نیز به منظور امنیت بیشتر در محل حضور دارند.

فلاح یادآور شد: بر اثر بارش های فروردین ماه سالجاری قسمت هایی از ترانشه های واریانت شهر شاهو ریزش و محور روانسر – پاوه را مسدود کرد که با تصمیم شورای ترافیک این مسیر به داخل شهر شاهو تغییر یافت.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

۸۰۶۶/۷۴۵۵